האמריקנים לא יעבדו עם חואוויי ו-ZTE. ישראל כן

ועדה של הקונגרס האמריקני קבעה שהחברות מאיימות על הביטחון הלאומי של ארה"ב והמליצה לא לעבוד איתן. בישראל הכול נמשך כרגיל, בינתיים

Huawei

משרדי חואוויי בשנזן, סין – צילום: STR / AFP

דו"ח שהתפרסם השבוע בקונגרס האמריקני קבע כי שתי ענקיות תקשורת סיניות, Huawei ו-ZTE, מהוות איום לביטחון הלאומי של ארה"ב, כיוון שציוד התקשורת שלהן עשוי לשמש את המפלגה הקומוניסטית הסינית לצורכי ריגול (את הדו"ח ניתן למצוא כאן).

בחודש נובמבר 2011 נפתחה חקירה בארה"ב נגד החברות הסיניות, כפי שכתבנו כאן לפני כשנה. כמעט שנה חלפה והוועדה שמונתה לחקור את החברות פרסמה את מסקנותיה, מהן עולה שארגוני ממשל אמריקנים צריכים להפסיק להשתמש במערכות מחשבים שמכילות רכיבים שיוצרו על ידי החברות הסיניות. בדו"ח נכתב גם שעל חברות אמריקניות לחשוב פעמיים לפני שהן עושות עסקים עם החברות הסיניות.

"חואוויי" (Huawei) דחתה את ההאשמות שהופנו נגדה בטענה שהדו"ח אינו מספק מידע ברור או עדויות שיאמתו את הטענות המובאות בו. ZTE הגיבה בדרך דומה.

להמשך קריאה: CHINABIZ.co.il

Leave a Reply

הירשמו לחשבון ניסיון

ותוכלו לקרוא את כל הכתבות למשך 24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

במילוי הפרטים ולחיצה על כפתור אני מאשר/ת קבלת דיוור פרסומי ותוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה מאת אפוק טיימס ישראל. אנחנו לא אוהבים ספאם. לכן מתחייבים לא להעביר את פרטיך לגורם שלישי כלשהו.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!