פארקר- סרט אקשן במיטבו

סרט פעולה מורט עצבים שישאיר אתכם במתח עד הרגע האחרון (Parker)

ג'ייסון סטייתאם

ג'ייסון סטייתאם בסצנה מהסרט

כבר מזמן לא הוקרן בארץ סרט פעולה טוב ולא מתחכם, בלי אלימות קיצונית ואפקטים דיגיטליים וללא סצנות קשות אבל עם הרבה מתח טוב. פארקר הוא בדיוק הסרט שחיכיתי לו, 118 דקות של עצבים מרוטים, ובא לאקשן גואל.

אין זו הפעם הראשונה שבא מעבדים את סדרת ספרי המתח המצוינים (24 במספר) של דונלד אי. ווסטלייק

תוך עשר דקות מסתבר כי הכומר הוא בעצם שודד מתוחכם המבצע יחד עם חבורת מרעיו שוד מבריק. המעניין הוא,

parker

ג'ניפר לופז וג'ייסון סטייתאם

שהוא אדם עם עקרונות ששודד אך ורק מעשירים ונמנע מלפגוע באנשים תמימים. הוא גם נמנע מלפגוע באנשים אלא אם הם מנסים לפגוע בו.

אבל חבורת האנשים עמה הוא מבצע את השוד בוגדת בו ומנסה לרצוח אותו והוא מושלך מן המכונית כשכל השאר בורחים עם כספי השוד. פארקר שורד והוא לא מחפש נקמה. מה שהוא מחפש זה צדק, הוא רוצה להשיב לעצמו את הכסף שמגיע לו.

ג'ייסון סטייתאםהוא רודף אחרי חברות השודדים עד פלורידה, שם הוא פוגש בסוכנת נדל"ן חמודה (לופז) שעוזרת לו במשימתו.

כל סצנות הפעולה המצוינות וההתרחשויות האחרות מתרחשות על רקע הנופים היפים של פאלם ביץ'.

הבמאי טיילור הקפורד, המועמד עתה לאוסקר בעבור הסרט "ריי", שביים גם את "קצין וג'נטלמן", "כנגד כל הסיכויים" ו"מלכודת לפרקליט", מצליח גם הפעם לעשות עבודה מצוינת בשיתוף פעולה עם צוות שחקנים מעולה: ג'ייסון סטייתאם בתפקיד פארקר, ג'ניפר לופז (לסלי), מייקל צ'יקליס (מלאנדר) וניק נולטה (הרלי).

ג'ניפר לופז

ג'ניפר לופז בתפקיד סוכנת הנדל"ן הנמרצת

ג'ייסון סטייתאם הוא כוכב הפעולה הבריטי המצליח ביותר של ימינו. בין שוברי הקופות בהם כיכב – "הבלתי נשכחים", "הבלתי נשכחים 2", "קוד שמור", "הג'וב האיטלקי", "יחידה עילית", "המכונאי", "המשלח", "קראנק", "סלולר", "סנאצ'" ו"לוק סטוק ושני קנים מעשנים". גם הפעם הוא מצליח להביא את הסחורה. גבר גבר, נועז, תקיף, חזק וגם בנאדם. לופז לעומתו מנסה להשתחרר הפעם מתפקידי הקומדיה הרומנטית שדבקו בה בסרטים האחרונים ולהיות יותר דרמטית ופגיעה.

Leave a Reply

הירשמו לחשבון ניסיון

ותוכלו לקרוא את כל הכתבות למשך 24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

במילוי הפרטים ולחיצה על כפתור אני מאשר/ת קבלת דיוור פרסומי ותוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה מאת אפוק טיימס ישראל. אנחנו לא אוהבים ספאם. לכן מתחייבים לא להעביר את פרטיך לגורם שלישי כלשהו.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!