"הקול אודות אמא"

שדולת הנשים בישראל תקיים כנס ייחודי ב- 11.3 – "הקול אודות אמא", המביא קולות אחרים באמהות במסגרת פסטיבל אישה בחולון

להרשמה לכנס ללא עלות לחצי כאן

אמהות היא דבר נפלא ומרגש אבל היא טומנת בחובה לא מעט קשיים ואתגרים, אליהם לא מכינים אותנו, האמהות. המציאות לא אחת טופחת על פנינו ומאלצת אותנו להתמודד עם סיטואציות מורכבות ומאתגרות.

בתוך רגעי האושר הצרוף יש גם לא מעט רגעים של כאב, תסכול ומשבר שאין אמא שלא חוותה אותם. בשיח על אמהות, אי אפשר להתעלם מאמהות ייחודיות: חד הוריות, אמהות לילדים עם מוגבלויות, עולות חדשות, אמהות מקהילת הלהט״ביות ואמהות מאוכלוסיות מגוונות רבות.  עבור אלו ההתמודדות עם הקשיים ה״רגילים״ הופכת לאתגר אמיתי.

בכנס ״הקול אודות אמא״ נבקש לשמוע ולהשמיע קולות אחרים באמהות, לעסוק בנושאים שלא תמיד קל לאמהות לדבר עליהם ולתת במה לנשים שבחרו אחרת, נשים שהחליטו שלא הביאו ילדים לעולם או שמגדלות את ילדיהן בדרך ייחודית. נקיים דיון מעמיק על אמהות, קריירה והאם הבחירה בין השתיים נמצאת בידיים שלנו. נשמע על דרכים מקוריות של אמהות להתמודד עם הקשיים והדילמות ועל המפגש בין הציפיות שלנו מהאמהות לבין המציאות המורכבת.

בין המשתתפות בכנס: יונה אליאן קשת, נתי קלוגר, ענת גורן, תמי שינקמן, ד״ר יפעת בן חי-שגב, גילי שם טוב, אור אלתרמן ועוד.

להרשמה לכנס ללא עלות לחצי כאן


הירשמו לחשבון ניסיון

ותוכלו לקרוא את כל הכתבות למשך 24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

במילוי הפרטים ולחיצה על כפתור אני מאשר/ת קבלת דיוור פרסומי ותוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה מאת אפוק טיימס ישראל. אנחנו לא אוהבים ספאם. לכן מתחייבים לא להעביר את פרטיך לגורם שלישי כלשהו.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!