מתאימים את השטיחים לסגנון העיצוב

tibat_501-19_hight_re

ההחלטה על השטיח המתאים ביותר לאחד מחדרי בית שלכם היא בדרך כלל החלטה לא פשוטה בכלל, אתם נכנסים לאולם תצוגה עטור שטיחים במגוון של סגנונות, חומרים טקסטורות וצבעים, ועכשיו, בלי שום הכנה מראש, אתם צריכים לעצום עיניים ולהתחיל לדמיין כיצד יראה הבית שלכם עם שטיח כזה או אחר. גם לאלו מבנינו שזכו בדמיון מפותח מדובר במשימה קשה.

petch_wide_f_re

magnificentבנוסף לכך, בניגוד לתחומים אחרים שקשורים לעיצוב הבית, בתחום השטיחים אין טרנד אחד ברור, אלא להיפך, כמעט כל סגנון או חומר נחשב לרלוונטי כל עוד הוא מתכתב עם הסגנון העיצובי שקיים בחדר בפרט ובבית בכלל.

בניגוד לעבר, שטיחים נמכרים כיום בכמויות גדולות בכל חודשי השנה, אפילו בחודשי הקיץ החמים, שכן האוכלוסייה מבינה את חשיבותם בעיצוב הבית.

hermes_202-90final

אם בעבר הציגו אמנות על קירות הבית, רשת 'כרמל פלור דיזיין' מוכיחה שגם רצפת הבית יכולה להתהדר בה.

מעצבי כרמל מחדשים מדי שנה את הקולקציות על-פי הטרנד העכשווי בהשראת המגמות המובילות בעולם.

הרשת הישראלית הבינלאומית מכתיבה את האופנה בתחום השטיחים בארץ ובעולם ומובילה את הענף בישראל. היא מתמחה באומנות העיצוב של מרבדים מודרניים וידועה ביכולתה לבצע עבודות איכותיות, בעיצובים מפתיעים. בעולם נחשבת כרמל לחברת בוטיק איכותית המציגה חדשנות טכנולוגית בפיתוח השטיחים וחדשנות אופנתית בעיצובים מיוחדים.

himalaya_304-60re

מבחר מוצריה משווקים לחמישים מדינות וביניהן: יפן, סין, קוריאה, אוסטרליה ,דרום אפריקה, ארצות הברית, קנדה, אנגליה, ספרד, פורטוגל , איטליה פולין, רוסיה דנמרק ועוד.

השטיח הוא אלמנט בלתי נפרד מעולם אפנת הבית, משתלב בכל חלל, מעניק צבע ועניין, יוצר תחושה חמה ואינטימית, מעניק מדרך נעים וסוגר את העיצוב.

מעצבים לא יוותרו מעולם על השימוש בשטיח, העיצוב לא יהיה מושלם בלעדיו לדבריהם.

החיבור של הרצפה עם שאר האלמנטים בחלל החדר, מעניקים שדרוג מדהים לאזור אותו רוצים לעצב.

  • השטיח מאפשר לתחום ולהגדיר חלל בצורה מושלמת.
  • השימוש בשטיח מקנה אווירה חמימה ומשרה נינוחות והרגשה ביתית.
  • ניתן להתאים שטיח לכל שפה וסגנון עיצובי.
  • השטיח הוא כמו 'תכשיט' ייחודי המעניק סגנון ואמירה עיצובית.

urban prestige

כמו בעולם האפנה, שימוש בטכנולוגיה מתקדמת בתעשיית השטיחים ושימוש בסיבים איכותיים מאפשרים כיום ייצור שטיחים אשר קלים לניקיון ותחזוקה.

שימוש בסיבים איכותיים וצביעה ברמה גבוהה, הופכים את השטיח למוצר איכותי השומר על מראהו לאורך זמן. השטיחים המיוצרים כיום נעים בקשת רחבה של סגנונות ואינם נחלתם של עשירים בלבד.

carmellogo

למידע על הסניף הקרוב לביתך:
www.carmelfloor.co.il  |  03-9081929

הירשמו לחשבון ניסיון

ותוכלו לקרוא את כל הכתבות למשך 24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

במילוי הפרטים ולחיצה על כפתור אני מאשר/ת קבלת דיוור פרסומי ותוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה מאת אפוק טיימס ישראל. אנחנו לא אוהבים ספאם. לכן מתחייבים לא להעביר את פרטיך לגורם שלישי כלשהו.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!