תרבות שלא יוצאת מהאופנה

העשור האחרון סימל עבור ארון הבגדים הממוצע חזרה לטבע, לשורשים התרבותיים ולמקורות. תרבות יוצרת ערך לחברה, זורמת בעורקיך ומכוננת את הסגנון שלך

תמונות: GettyImages

נעמי האריס בפרמיירת "מנדלה" בניו יורק

נעמי האריס מצאה את השמלה המושלמת ביותר לפרמיירה של הסרט אודות מנהיג דרום אפריקה. נראה כי עבור השחקנית הבריטית אלגנטיות ושבטיות מתערבבים זה בזה, הלבוש הוא סקסי ובוהמייני כאחד, פרינט וצבע שמדברים בשפה של הסרט בשילוב עם שקיפות שחורה ונשית.

האלי ברי בוורסצ’ה – לבוש מצרי

יש שיגידו כתונת הפסים של יוסף, אך יש שיגידו כי השמלה עושה מחווה לפרעונים של פעם. האלי ברי, אלילה בפני עצמה, הפציעה לאוסקר 2013 בסגנון שלקוח הישר מהפרעונים. בשמלה מיוחדת של ורסצ’ה עם מחשוף מוצלח, כתפיים בעלות נוכחות וגיאומטריה מסוגננת המזכירה ארט דקו.

לגוון סטפני יש שורשים אפריקנים?

הזמרת ובעלת המותג העצמאי L.A.M.B עיצבה בשנת 2011 קולקציה שלמה בהשראה אפריקנית עם מראה שבטי בסגנון המסאי ונואר בצבעים עזים ועמוסים בחרוזים. בתמונה נראה שהשמלה העזה מהקולקציה, משתלטת קצת על הגברת. הצבעים נהדרים, אבל השמלה מתאימה לבחורה גבוה בהרבה.

אשלי אולסון מרוקאית?

השחקנית הגיעה לאירוע "וו קליקו פולו קלאסיק” בסגנון מרוקאי משגע. בקאפטן אדום משיפון ומגע חדשני שנוצר מהשסע הקדמי ששולב עם סנדלי ההרמס, משקפי The Row ועיטורי הזהב היוקרתיים, נראה שאולסון יצאה מתוך סיפורי אלף לילה ולילה ולא באמצע מסיבה קלילה של אחר הצהרים.

ג’סיקה סתאם חוזרת לבארוק

הדוגמנית הופיעה בגאלת הבלט האמריקני בשמלה של ולנטינו. השמלה משלבת בין אופנת הבארוק לבין סגנון רומנטי, פוריטני מעט, ותמים, עם נגיעות מדויקות של חדשנות.

הירשמו לחשבון ניסיון

ותוכלו לקרוא את כל הכתבות למשך 24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

במילוי הפרטים ולחיצה על כפתור אני מאשר/ת קבלת דיוור פרסומי ותוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה מאת אפוק טיימס ישראל. אנחנו לא אוהבים ספאם. לכן מתחייבים לא להעביר את פרטיך לגורם שלישי כלשהו.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!