פרויקט האושר – אפוק טיימס

פרויקט האושר

בעתיד הלא רחוק יפותח מודל להצלחה ולאושר בחיים שיילמד בכל המסגרות

משחר ההיסטוריה שואף האדם להגיע להצלחה ולאושר. רוב האנשים רוצים להיות בריאים, שמחים, עשירים, שלווים, הורים טובים, ולחיות חיים בעלי משמעות. אבל כולנו יודעים שהרוב לא יגיעו לכך, ולא משום שהם אינם יכולים, אלא, כנראה, משום שהם עדיין לא החליטו על כך באמת ובתמים. הם עדיין לא יצאו למסע ההגשמה האישי שלהם, שאולי לא יצאו אליו לעולם. הבשורה המשמחת היא שלהערכתי בעתיד זה ישתנה.

מדוע בעצם הקִדמה הטכנולוגית והעלייה המתמדת ברמת החיים לא הביאו את האדם אל האושר הנכסף? משום שרוב האנשים "משחקים" את משחק החיים בלי לדעת ולהבין את החוקים שלו. רוב האנשים מתייחסים בחייהם אך ורק לממד הפיזי – מה שאני רואה ויכול לגעת בו. תודעה רחבה יותר תאפשר לאנשים להבין שמעבר לעולם הפיזי, קיימים גם העולם המנטלי, הרגשי והרוחני.

פריצת הדרך המשמעותית שתתרחש בשנים הבאות תהיה פיתוחו של מודל להצלחה ולאושר בחיים. תתפתח מתודולוגיה מדעית שימושית שתחבר בין הרוחניות למדע. ילמדו את המתודולוגיה בכל העולם, בני כל הגילים, בגנים, בבתי ספר ובארגונים. כך לאנשים יהיו כלים לעצב את חייהם כדי להגשים את החיים שתמיד רצו.

הירשמו לחשבון ניסיון

ותוכלו לקרוא את כל הכתבות למשך 24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

במילוי הפרטים ולחיצה על כפתור אני מאשר/ת קבלת דיוור פרסומי ותוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה מאת אפוק טיימס ישראל. אנחנו לא אוהבים ספאם. לכן מתחייבים לא להעביר את פרטיך לגורם שלישי כלשהו.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!