בחירות 2020 בארה"ב בורסת השמות משתוללת

דוויין "דה רוק" ג'ונסון. ירוץ לנשיאות? | תמונות: Mark Davis/Getty Images

דוויין "דה רוק" ג'ונסון. ירוץ לנשיאות? | תמונות: Mark Davis/Getty Images

"דוויין 'דה רוק' ג'ונסון צריך לרוץ לנשיאות ארה"ב. באמת", כותב בן מוסקוביץ' במאמר באתר החדשות Quartz. "לפני כמה שנים, אף אחד לא ניחש שכוכב תכנית ריאליטי בטלוויזיה כמו דונלד טראמפ יכול להיהפך לשליט העולם החופשי. אז מדוע מתאבק מקצועי כמו דה רוק לא יכול? הוא איש עסקים מצליח שיודע כיצד לדבר להמונים. הוא ההתגלמות המילולית של 'עבודה קשה'. הוא יודע כיצד לשאת ולתת. הוא נגיש אבל חזק (חזק מאוד)… הוא אהוב על ידי השמאל וגם על ידי הימין, והוא השחקן בעל השכר הגבוה בעולם שבכוחו להשיג משהו שאף מנהיג לא הצליח להשיג מזה עשורים: לבטל את הפילוג הפוליטי בארה"ב"

סקר שערכה בחודש מאי חברת הסקרים Public Policy Polling בחן מועמדים פוטנציאליים שונים בבחירות 2020 מול דונלד טראמפ. לפי הסקר, אם דה רוק יתחרה בטראמפ (כמועמד מטעם המפלגה הדמוקרטית), הוא עשוי לנצח עם 42 אחוז (לעומת 37 לטראמפ).Info-4-Portrait

דה רוק עצמו לא פוסל אפשרות לרוץ לנשיאות. בראיון למגזין GQ בחודש מאי הוא רמז שהוא חושב ברצינות על התמודדות לתפקיד נשיא ארה"ב. כשנשאל אם ירצה להתמודד על תפקיד נשיאות ארה"ב בעתיד, ענה דה רוק "אני חושב שזאת אפשרות אמיתית".

"לפני שנה השאלה הזאת עלתה עוד ועוד, הייתה תחושה שזה רציני, וזה גרם לי לחזור הביתה ולומר לעצמי 'תנו לי לחשוב על התשובה שלי מחדש כדי לתת תשובה שהיא אמיתית ומכבדת".

דה רוק אינו הדמות הססגונית היחידה בבורסת השמות לקראת קמפיין הבחירות של 2020. אפשר למצוא שם גם את מארק צוקרברג, מישל אובמה, אופרה וינפרי, ניקי היילי וג'ורג' קלוני.

הירשמו לחשבון ניסיון

ותוכלו לקרוא את כל הכתבות למשך 24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

במילוי הפרטים ולחיצה על כפתור אני מאשר/ת קבלת דיוור פרסומי ותוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה מאת אפוק טיימס ישראל. אנחנו לא אוהבים ספאם. לכן מתחייבים לא להעביר את פרטיך לגורם שלישי כלשהו.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!