ישראל מאיר גודוביץ': "שן יון הוא המופע הכי מושלם שראיתי, נתן לי המון השראה"

ישראל מאיר גודוביץ', אדריכל, נהנה ממופע להקת שן יון בבית האופרה – המשכן לאמנויות הבמה תל אביב ב-27 במארס 2018 | סאלי סאן/ אפוק טיימס

ישראל מאיר גודוביץ', אדריכל, נהנה ממופע להקת שן יון בבית האופרה – המשכן לאמנויות הבמה תל אביב ב-27 במארס 2018 | סאלי סאן/ אפוק טיימס

 

"זה מופע מדהים. זה כל כך מושלם. טיילתי הרבה בעולם, כולל בסין, וראיתי הרבה מופעים, וזה הכי מושלם, יותר מכל מה שראיתי אי פעם".

"בגלל המקצוע שלי אני מסתכל על כל הפרטים הקטנים והכול כל כך מושלם, אין אף שגיאה אחת. זה כמו קסם. במיוחד מסכי האנימציה, איך הם עשו את זה? אף פעם לא ראיתי דבר כזה".

"ביחד עם קבוצת אנשים מכמה מדינות, אני מתכנן את העיצוב של המשחקים האולימפיים הבאים והמופע נתן לי המון השראה, הוא כל כך פנטסטי, אין לי מילים לתאר".

"אפשר לראות שהרקדנים מתרגלים שיטה רוחנית. אי אפשר לעשות דברים כאלה בלי לשלב גוף ונפש. והם נגעו לי ישר בנשמה, מהבמה ישר אל הנשמה שלי".

"האנרגיה שהם מקרינים מגיעה מהמסורת, מהתרבות ומהאימונים שהם עושים. שלושת הדברים האלה יחד".

    – ישראל מאיר גודוביץ', אדריכל
להקת שן יון ניו יורק
27 מארס 2018

הירשמו לחשבון ניסיון

ותוכלו לקרוא את כל הכתבות למשך 24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

במילוי הפרטים ולחיצה על כפתור אני מאשר/ת קבלת דיוור פרסומי ותוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה מאת אפוק טיימס ישראל. אנחנו לא אוהבים ספאם. לכן מתחייבים לא להעביר את פרטיך לגורם שלישי כלשהו.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!