גיבוי המחשב האישי

הגנה על המוזיקה שלך, התמונות, הדואר אלקטרוני, המשחקים, החזרי מס, שיעורי בית, והגדרות מחשב - הכול על המחשב האישי שלך, הפך לקל ומהיר יותר

25/10/2006
הקטן אותהגדל אותהדפסE-mail הגשת הכתבה

EMC השיקה גרסה חדשה של EMC Retrospect HD 2.0 לגיבוי קל ואמין של מחשבים אישיים

לארי זולך, סגן הנשיא ומנהל למוצרי SMB ב-EMC: " Retrospect נבנה על טכנולוגיה מוכחת שמגינה על יותר מ-10 מיליון PC's ברחבי העולם".

. EMC, המובילה העולמית בניהול מידע ואחסון, השיקה את EMC Retrospect Express HD 2.0 לגיבוי פשוט, מהיר ואמין של מחשב אישי בודד, לדיסק קשיח פנימי או חיצוני. גרסאות קודמות של EMC Retrospect Express HD היו זמינות רק עם דיסקים קשיחים של צד שלישי ממותג. עם ההשקה של הגרסה 2.0, EMC Retrospect Express HD זמין כעת כתוכנה עצמאית וניתן לרכוש אותה מקמעונאים מובילים בחנויות או אונליין.

התקנת Retrospect Express HD 2.0 נמשכת דקות ספורות, בתהליך בן שלושה שלבים: בוחרים על מה להגן, בוחרים דיסק קשיח אשר עליו ישמרו הגיבויים וקובעים לוח זמנים. התוכנה מבטיחה באופן אוטומטי כי סביבת החלונות במחשב השולחני או הנייד מאובטחים באופן מלא ואמין.

Retrospect Express HD 2.0 משתמש באותן טכנולוגיות מתקדמת של Progressive Incremental ו-Smart Restore המשולבות בגרסאות המורחבות של Retrospect לבית/למשרד הביתי ולעסק. במהלך כל גיבוי, לוכד Retrospect רק מידע חדש או מידע שהשתנה ומונע את הצורך לבצע גיבוים מלאים כל שבוע שדורשים זמן רב. אם משתמש ה-PC מוחק או כותב על קובץ קיים בטעות, מתרחשת תקיפת וירוסים או הדיסק הקשיח נופל, משחזר Retrospect מחדש את המידע האבוד בדיוק מוחלט.

תכונות מפתח נוספות הכלולות בתוך Retrospect Express HD 2.0:

· מאחסן גיבויים בדיסקים קשיחים פנימיים וחיצוניים כולל ההתקנים המחוברים לרשת

· מגבה בלוח זמנים אוטומטי קבוע מראש ו/או מיידית בלחיצת כפתור

· גמישות מלאה בגיבוי כל הקבצים או רק הקבצים החשובים ביותר

· משחזר קובץ בודד או את ה-PC במלואו לכל נקודה בזמן שבה מתרחש הגיבוי

· מחפש גיבויים על מנת למצוא במהירות קבצים אבודים

· מגן על קבצים פתוחים וקבצים הנמצאים בשימוש במהלך הגיבוי

· מעביר באופן אוטומטי גיבויים ישנים למקום פנוי בדיסק

· דוחס גיבויים על מנת למקסם את האחסון

· יוצר ומעדכן בקלות גיבויים בהתקנים רבים, ומאפשר לאחסן את ההתקן במיקום נפרד למיגון יתר

Retrospect Express HD 2.0" נבנה על טכנולוגיה מוכחת שמגינה על יותר מ-10 מיליון PC's ברחבי העולם", אמר לארי זולך, סגן הנשיא ומנהל למוצרי SMB ב-EMC. "מתמונות משפחתיות עד לקטלוג המוזיקלי שלך ומסמכים חשובים, ה-PC שלך מכיל כמות הולכת וגדלה באופן מתמיד של מידע יקר שלא תוכל להרשות לעצמך לאבד. אנו גאים לספק לחנויות תוכנה פשוטה מאוד לשימוש ומאוד מהימנה לגיבוי PC."

Retrospect Express HD 2.0" EMC הנה תוספת מרגשת לפורטפוליו המוצרים של Smith Micro. עם השקת הגרסה החדשה שיכולה לפעול ללא צורך בציוד נוסף, אנו שמחים לספק ישירות למשתמשי ה- PC תוכנת גיבוי והתאוששות חזקה, אך יחד עם זאת פשוטה בצורה יוצאת דופן", אמר ג'ונתן קאהן, סגן נשיא בכיר ב-Smith Micro.

הפתרונות והשירותים, באתרים:www.emc.com http://Israel.emc.com

עוררו עניין השבוע

עוד כתבות נצפות...


-->
Feedback Form