אתר "גולר", סטארט אפ של כדורגל

מאגר התוצאות והסטטיסטיקות הגדול ברשת

06/12/2006 צחי צימט מיוחד לאפוק טיימס
הקטן אותהגדל אותהדפסE-mail הגשת הכתבה

כדור רגל
הצרפתי גימי בריאנד עם הישראלי משה שי במשחק בקאין באוקטובר 2006 – צילום רוברט פרנסואה AFP
ישראל נחשבת לבסיס האם של ההמצאות הטכנולוגיות האחרונות, גם בחזית הספורט והתוכן האינטרנטי ישראל זוכה לחיזוק משמעותי בעזרת מערכת האינטרנט הייחודית של "גולר" המאפשרת לחובבי הכדורגל וממלאי הטוטו והווינר לקבל זווית חדשה ומעניינת על עולם הכדורגל. כל תוצאות הכדורגל מאמצע שנות התשעים מתועדות במערכת, מנועי סטטיסטיקה והשוואות, מכלול מאגרי מידע,פורומים וטיפים – כל אלה עומדים לרשות הגולש ובחינם!

באתר "גולר" מתועדות תוצאות כדורגל מאמצע שנות התשעים ועד היום בליגות הבאות: ליגת העל והליגה הלאומית בישראל, הליגה האנגלית,הליגה האיטלקית,הליגה הספרדית, הליגה הגרמנית וליגת האלופות. בתוך הליגות ניתן לסייר לרוחב ולקבל מידע מגוון נוסף – סטטיסטיקות של קבוצות ושחקנים והשוואה בין שחקנים, איזה שופט מקפח את קבוצות הבית ואיזה שופט שולף אדומים מהר מידי. כמו כן קיימת באתר טבלה אטרקטיבית ביותר, המהווה מערכת תומכת החלטה, המאפשרת למנחשים לקבוע את יחסי הכוחות הריאליים במשחקי הקבוצות.

אתר "גולר" משרת כיום אלפי גולשים מהארץ ומהעולם במהדורה עברית ואנגלית ומספק הצצה נדירה למידע העשיר שנאגר תוך כדי משחק ולאחריו. למרות העושר בתכנים והמורכבות הטכנולוגית הגלישה באתר היא ידידותית למשתמש, נוחה וקלה.

אתר "גולר" מספק חווית תוכן מיוחדת לגולשים חובבי הכדורגל המחפשים ברשת כלי ידע ועזר בעל יכולות חסרות תקדים.כתובתו של האתר היא: www.goaler.co.il
עוררו עניין השבוע

עוד כתבות נצפות...

חדשות-ראשי ארכיון ארכיון ספורט אתר "גולר", סטארט אפ של כדורגל

-->
Feedback Form