דואר ישראל וחברת ווסטרן יונוין האריכו את הסכם שיתוף הפעולה ביניהן

מגוון שירותי ווסטרן יוניון מוצעים כיום במעל ל- 500 סניפי דואר ישראל הפזורים ברחבי הארץ

27/07/2007
הקטן אותהגדל אותהדפסE-mail הגשת הכתבה

חברת ווסטרן יוניון - חברה מובילה בעולם במתן שירותים להחלפת כספים, ודואר ישראל, הודיעו על הארכת הסכם שיתוף הפעולה ביניהן.

לדברי גב' גונקה אקיקאלין, סגן נשיא אזורית בווסטרן יוניון בדרום-מזרח אירופה: "אנו מאוד שמחים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק וארוך טווח עם דואר ישראל. שתי החברות בעלות הנסיון העשיר משתפות פעולה בהצלחה מאז 1992 ויחד הרחיבו את הפעילות העסקית בישראל".

לדברי ברוך טפר, מנהל בנק הדואר בישראל, הוסיף: "דואר ישראל מספק כיום מגוון רחב של שירותים לבסיס לקוחות רחב. נאמנות הלקוחות שלנו נובעת משביעות רצון גבוהה שלהם משירותי הבנק ומשירותי החלפת הכספים של ווסטרן יוניון, אותם אנו גאים להציע בלעדית בישראל. אני מאמין כי אחת הסיבות להיותנו מצליחים מזה 15 שנה היא ההתמקדות שלנו בלקוחות, שרובם מהגרים, בכך שאנו מציעים להם לא רק שירותי פרימיום אלא גם שירותים בשיווק אישי ופעילויות של קשרי לקוחות".

חברת ווסטרן יוניין (נאסד"ק: WU) יחד עם שלוחותיה, אורלנדי ולוטה ו-וירגו מספקת ללקוחותיה שירותי העברת כספים באמצעות רשת של מעל ל-305 אלף סוכנים המפוזרים על פני 200 מדינות. חברת ווסטרן יוניין המקורית נוסדה בשנת 1851 ובתחילה נתנה שירותי טלגרף.

עוררו עניין השבוע

עוד כתבות נצפות...

חדשות-ראשי ארכיון ארכיון הודעות לעיתונות דואר ישראל וחברת ווסטרן יונוין האריכו את הסכם שיתוף הפעולה ביניהן

-->
Feedback Form