בכירים בטייוואן: לחקור את קצירת האיברים ממתרגלי פאלון גונג בסין

הבכירים דוחקים בממשלת ארה”ב להשתמש במידע שמסר לה וואנג לי-ג’ון, בעת שניסה לערוק לקונסוליה האמריקנית בצ’נג-דו, כדי לחקור את קצירת האיברים

ד

ד”ר פאריס ח’ צ’אנג, לשעבר לשעבר סגן המזכיר הכללי של המועצה לביטחון הלאומי של טייוואן ויו”ר קרן האסטרטגיה הפוליטית והכלכלית בטאיוון – צילום: ג’ונג יואן ג’ונג/ אפוק טיימס

שני בכירים לשעבר בטייוואן קראו לאו"ם ולארה"ב להקדיש יותר תשומת לב לנושא של קצירת איברים כפויה בסין.

הקריאה פורסמה לאחר שבו שי-לאי, שהיה חבר בפוליטבירו וראש המפלגה הקומוניסטית הסינית בעיר צ’ונג צ’ינג, גורש מהמפלגה. מעורבותו של בו ברדיפת מתרגלי הפאלון גונג ידועה, ומקורות אישרו לאפוק טיימס גם את מעורבותו בקצירת איברים ממתרגלי פאלון גונג.

גירושו של בו מהמפלגה הוא המהלך האחרון בפרשה שהתחילה עם ניסיון העריקה של וואנג לי-ג’ון לקונסוליה האמריקנית. וואנג, לשעבר מפקד משטרת העיר צ’ונג-צ’ינג, ככל הנראה העביר לאמריקנים מידע על פשעים שביצע בו שי-לאי ובכירים אחרים במפלגה הקומוניסטית הסינית.

פאריס ח’ צ’אנג, לשעבר סגן המזכיר הכללי של המועצה לביטחון הלאומי של טייוואן אמר שכעת זו נקודת זמן קריטית לקהילה הבין-לאומית לדרוש חקירה יסודית של פשעי קצירת האיברים בסין.

פאן ג'ן-פיי

פאן ג’ן-פיי, יו”ר האיחוד הדמוקרטי באזור האוקיאנוס השקט, לשעבר יועץ פוליטי לנשיא טייוואן – צילום: ג’ונג יואן, אפוק טיימס

"פקיד סיני [בכיר] כמו וואנג לי-ג’ון יודע המון. אם הוא סיפר את הסודות האלה לפקידי ממשל אמריקנים, לארה"ב יש כעת יותר ראיות כדי להעמיד לדין מקרה כזה של הפרת זכויות אדם שהוא גם פשע נגד האנושות", אמר פאריס ח צ’אנג.

בכיר טאיווני אחר, פאן ג’ן-פיי, לשעבר יועץ פוליטי לנשיא טאיוון אמר: "ידוע ביפן, למשל, שכאשר יש צורך בהשתלת כבד, פונים לסין. המשמעות של זה היא להרוג אנשים כדי לקצור את האיברים שלהם".

"שמעתי שרוב הנרצחים היו מתרגלי פאלון גונג. לא היה צריך להתיר זאת. אני מקווה שהקהילה הבין-לאומית, אנשים מכל העולם ונציגים מכל המדינות יעלו את הנושא הזה באו"ם".

פאן אומר שהוא ידע כבר שנים על קצירת איברים המתרחשת בסין. עתה כאשר בו שי-לאי עמד לדין, הוא מרגיש שהקהילה הבין-לאומית צריכה להביע ביתר שאת את דאגתה מהפשע הזה.

Leave a Reply

רוצה לקבל תוכן איכותי היישר למייל שלך מדי שבוע?

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ובתור התחלה קבלו גישה לכתבה זו ולכל הכתבות באתר ל-24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

הנך מאשר/ת קבלת תוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה ודיוור פרסומי מאת אפוק טיימס ישראל בעמ. אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לשום גורם אחר, ולשלוח לך רק תוכן רלוונטי.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!