צילום: מכתב מיוחד מועבר לנשיא אובמה

כתבת דעה

ברק אובמה

קארן גאו, נציגת איגוד הפאלון דאפא בוושינגטון הבירה, לוחצת יד עם הנשיא אובמה ומוסרת לו מכתב בעת מסע בחירות באוניברסיטת מייסון בפרפאקס, וירג’יניה – צילום: The Epoch Times

– –

נציגה של שיטת התרגול הרוחנית פאלון גונג זכתה ללחיצת יד מהנשיא אובמה והגישה לו מכתב ממתרגלי השיטה. המכתב, המפרט טענות לגבי קצירת איברים בכפייה מאלפי מתרגלי פאלון גונג חיים, נמסר לנשיא במהלך מסע הבחירות שלו בווירג’יניה ב-5 באוקטובר.

הנצחת הרגע של מסירת המכתב בצילום מתרחשת בפעם הראשונה לאורך יותר מ-10 שנים בהן מתרגלי פאלון גונג מסרו באופן אישי לנשיאי ארה"ב מידע על רדיפת המתרגלים של השיטה בסין.

בתמונה נראה הנשיא אובמה לוחץ את ידה של קארן גאו, נציגת אגודת הפאלון דאפא בוושינגטון, ומביט ישירות לתוך עיניה. קארן העבירה לאובמה מכתב המבקש ממנו לסייע לעצור את קצירת האיברים בכפייה ממתרגלי פאלון גונג על ידי המשטר הקומוניסטי בסין. הנשיא אובמה הכניס את המכתב לכיסו.

רדיפת מתרגלי הפאלון גונג בסין החלה ב-1999 ביוזמתו האישית של ג’יאנג דזה-מין, מנהיג סין דאז, שחש איום מהעובדה שמספר מתרגלי הפאלון גונג, 100-70 מיליון, היה גדול יותר ממספר האנשים שהיו רשומים כחברים במפלגה הקומוניסטית הסינית.

"מחלקת המחקר הגלובלית" של האתר האמריקני לחדשות פוליטיות CQ, דיווחה כי חוקרים של נושא קצירת האיברים המתרחשת בסין מעריכים שבשנים 2008-2000, 62,000 מתרגלי פאלון גונג נרצחו במטרה לקצור מהם איברים בכפייה. עורך הדין לזכויות אדם דיוויד מטאס (מחבר שותף עם דיוויד קילגור של הספר פורץ הדרך "קציר הדמים") מעריך כי מדי שנה 8000 מתרגלים נרצחים בעת קצירת איבריהם בכפיה בעודם בחיים.

במשך 13 שנים הוצפו אזרחי סין בתעמולה של המשטר שהפיצה דמוניזציה של הפאלון גונג והם אינם מודעים לזוועות של קצירת האיברים בכפייה מאלפי מתרגלי פאלון גונג חיים, הנמשכת עד היום. אם תמונתה של גאו לוחצת יד עם הנשיא אובמה ותוכן המכתב יופצו בסין, הם עשויים לעזור לאזרחי סין לדעת על הזוועה המתרחשת בארצם.

Leave a Reply

רוצה לקבל תוכן איכותי היישר למייל שלך מדי שבוע?

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ובתור התחלה קבלו גישה לכתבה זו ולכל הכתבות באתר ל-24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

הנך מאשר/ת קבלת תוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה ודיוור פרסומי מאת אפוק טיימס ישראל בעמ. אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לשום גורם אחר, ולשלוח לך רק תוכן רלוונטי.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!