“הקול אודות אמא”

שדולת הנשים בישראל תקיים כנס ייחודי ב- 11.3 – “הקול אודות אמא”, המביא קולות אחרים באמהות במסגרת פסטיבל אישה בחולון

להרשמה לכנס ללא עלות לחצי כאן

אמהות היא דבר נפלא ומרגש אבל היא טומנת בחובה לא מעט קשיים ואתגרים, אליהם לא מכינים אותנו, האמהות. המציאות לא אחת טופחת על פנינו ומאלצת אותנו להתמודד עם סיטואציות מורכבות ומאתגרות.

בתוך רגעי האושר הצרוף יש גם לא מעט רגעים של כאב, תסכול ומשבר שאין אמא שלא חוותה אותם. בשיח על אמהות, אי אפשר להתעלם מאמהות ייחודיות: חד הוריות, אמהות לילדים עם מוגבלויות, עולות חדשות, אמהות מקהילת הלהט״ביות ואמהות מאוכלוסיות מגוונות רבות.  עבור אלו ההתמודדות עם הקשיים ה״רגילים״ הופכת לאתגר אמיתי.

בכנס ״הקול אודות אמא״ נבקש לשמוע ולהשמיע קולות אחרים באמהות, לעסוק בנושאים שלא תמיד קל לאמהות לדבר עליהם ולתת במה לנשים שבחרו אחרת, נשים שהחליטו שלא הביאו ילדים לעולם או שמגדלות את ילדיהן בדרך ייחודית. נקיים דיון מעמיק על אמהות, קריירה והאם הבחירה בין השתיים נמצאת בידיים שלנו. נשמע על דרכים מקוריות של אמהות להתמודד עם הקשיים והדילמות ועל המפגש בין הציפיות שלנו מהאמהות לבין המציאות המורכבת.

בין המשתתפות בכנס: יונה אליאן קשת, נתי קלוגר, ענת גורן, תמי שינקמן, ד״ר יפעת בן חי-שגב, גילי שם טוב, אור אלתרמן ועוד.

להרשמה לכנס ללא עלות לחצי כאן


רוצה לקבל תוכן איכותי היישר למייל שלך מדי שבוע?

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ובתור התחלה קבלו גישה לכתבה זו ולכל הכתבות באתר ל-24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

הנך מאשר/ת קבלת תוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה ודיוור פרסומי מאת אפוק טיימס ישראל בעמ. אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לשום גורם אחר, ולשלוח לך רק תוכן רלוונטי.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!