תכשיטים טיפוגרפיים

משמעות התכשיט מתעצמת בעזרת האותיות

תכשיטים המשלבים בעיצובם אותיות, מילים או טקסטים בשפה כלשהי, נקראים בקיצור “תכשיטים טיפוגרפיים”. בשביל להבין את הייחודיות של התכשיט הטיפוגרפי יש להכיר קודם את עולם הטיפוגרפיה, וזהירות כי מתאהבים בו מהר.

jewlery

אנחנו רואים סביבנו אותיות מילים וטקסטים אינספור פעמים ביום, עד כדי כך שיצירת האותיות נראית כמובנת מאליה ורבים לא מכירים ומתבוננים באמנות הטיפוגרפיה. טיפוגרפיה היא האמנות והטכניקה של עיצוב וסידור אותיות וטקסט. קיימת קהילה גדולה של מעצבים טיפוגרפיים שפיתחו תשוקה לאותיות ופונטים ומייצרים יצירות אומנות מרהיבות משימוש בטיפוגרפיה.

כשמעצבי תכשיטים מכירים בכוחה של הטיפוגרפיה ומשתמשים בה, התכשיט יכול לקבל משמעות והשפעה על העונד אותו ובנוסף להצהיר מסר לסביבה. שילוב הטיפוגרפיה בתכשיט אינו דבר צפוי ולכן גם מושך את תשומת הלב ולעיתים דורש מהמתבונן “קרא אותי!”.

יצאתי לבדוק את התכשיטים הטיפוגרפיים שמציע שוק המותגים ומצאתי עיצובים מקוריים ומסקרנים. בנוסף, שמעתי כמה סודות שגילו לי שלושה מעצבי תכשיטים 
בכירים שהסבירו על האפקט החזק שבשילוב הטיפוגרפיה בתכשיטים.

jewlery

רוצה לקבל תוכן איכותי היישר למייל שלך מדי שבוע?

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ובתור התחלה קבלו גישה לכתבה זו ולכל הכתבות באתר ל-24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

הנך מאשר/ת קבלת תוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה ודיוור פרסומי מאת אפוק טיימס ישראל בעמ. אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לשום גורם אחר, ולשלוח לך רק תוכן רלוונטי.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!