האויב בתוכנו – סטארטרק

רצף של הרפתקאות, סכנות וריגושים עם הגיבורים הישנים והטובים קירק, ספוק ואחרים

סטארטרק

קירק ובתו של המפקד המת שהתגנבה למשימה

הסרט ה12 במספר, “האויב בתוכנו, סטארטרק” (132 דקות של תלת מימד) לא משאיר לצופה רגע דל. הוא ממשיך בנאמנות את קודמיו עם הרפתקאות חדשות, אפקטים טובים, צילומים חזקים, סצנות עתירות דמויות וכמובן (איך אפשר בלי) עם החיכוכים והקונפליקטים הרגילים בין אנשי הצוות.

סטארטרק

ספוק נשאר קר רוח גם בלב הר הגעש

הסרט נפתח בסצנה של כוכב לכת נידח עליו עומד הר געש מבעבע העומד להתפרץ בכל רגע. ספוק (חצי אדם וחצי וולקן) מנסה לעצור את התפרצות הר הגעש ונלכד בין הלהבות. בעוד הכול גועש סביבו הוא נשאר קר רוח כתמיד ומקריב את חייו למען המשימה, אבל לג’יימס קירק, מפקד האנטרפירייז יש תכניות אחרות – הוא יציל את ספוק אפילו אם יצטרך לעבור על החוק האוסר על האנטרפרייז להיראות על ידי תושבים לא מתורבתים של כוכב לכת כלשהו. קירק מוביל את הספינה לעבר ספוק הנשאב לתוכה כאשר הילידים עם המסכות הלבנות נשארים בוהים בספינה בתדהמה.

זמן קצר לאחר מכן, בעקבות מתקפת טרור על ארכיב מפקדת האם הממוקם בלונדון, המגיעה מתוך הארגון עצמו, מתגלה כי הטרוריסט אינו אחר מאשר ג’ון האריסון (קומברבץ) השרמנטי. כאשר מתחילים לחפש אחריו מסתבר כי הוא מסתתר בכוכב נידח. לאחר שהוא נתפש בקלות רבה הוא עוזר לקירק ואנשיו להתגבר על תושבי הכוכב המנסים לחסלם, הוא מעמיד את אנשי האנטרפרייז בפני דילמה- האם הוא בעצם גיבור ולוחם על שבא לטובתם או שהוא טרוריסט מרושע?

סטארטרק

דילמה: האם הוא באמת טרוריסט?

במהלך הסרט הגיבורים מסתכנים, מקריבים את חייהם במצבים שדווקא חושפים את אהבתם ואת מסירותם זה לזה.

הבמאי ג’יי-ג’יי אברמס חוזר כאן על ההצלחה המסחררת שהייתה לו בשנת 2009 עם הסרט ה-11 שלסטארטרק שהכניס למעלה מ385 מיליון דולרעם דור המשך של שחקנים: כריס פיין, זאקרי קווינטו, זואי סלדנה, קארל אורבן והתוספת המרעננת והכריזמטית, בעלת הקול העמוק בנדיקט קומברבץ’ (שרלוק).

רוצה לקבל תוכן איכותי היישר למייל שלך מדי שבוע?

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ובתור התחלה קבלו גישה לכתבה זו ולכל הכתבות באתר ל-24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

הנך מאשר/ת קבלת תוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה ודיוור פרסומי מאת אפוק טיימס ישראל בעמ. אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לשום גורם אחר, ולשלוח לך רק תוכן רלוונטי.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!