אמנות בעיצוב הרצפה

web_5681_02_01_ELFC_HOTEL_mit_Person_H1002_ST65_classic_wv4

אם נרצה ליצור תמהיל לעיצוב מדויק של חלל הבית, נצטרך לחבר השראה, אווירה, סביבה, חומרים, טקסטורות, צבעים ועוד יחד עם משקל גבוה שניתן לחיפוי הרצפה. הרצפה המהווה בסיס לכל חלל הבית, מכתיבה לא אחת את התוצר הסופי, ויש אף המדמים את התאמתה לחלל ככפפה ליד.

אחד החיפויים הנפוץ ביותר הינו הפרקט, המשדר יוקרה לצד חום וביתיות ובהינתן המוצר הנכון יכול להתאים לחללים בסגנונות שונים: מודרני, כפרי, מתועש ועוד.web_5681_01_03

web_5681_02_07_web_Logo EEGGER חברה גרמנית לייצור פרקטים, מציגה קולקציה עשירה ומגוונת של פרקט, המשלבת בצורה מושלמת בין פרקטיות לעיצוב. בקולקציה ניתן למצוא פרקט המתאים לסגנונות עיצוב רבים, מוינטאגקלאסי, דרך מינימליסטי, אקזוטי, טבעי, צבעוני, ויש אפילו פרקט בדוגמת פסיפס.

חברת EGGER נוסדה ופועלת בגרמניה וברחבי אירופה, ומונעת מתוך תשוקה ליצירה בעץ ולשמירה על איכות הסביבה. החברה פועלת בשיטת מחזור ייצור סגור, ובכך מספקת תרומה פעילה להגנה על היערות. החברה עושה שימוש בחומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר ביניהם עץ ממוחזר, למוצריה שנות אחריות רבות והם מאושרים עי מכון התקנים המוביל באירופה.

web_5681_06_01_ELCF_FREIZEITRAUM_mit_Person_H1050_ST62_large_wv4

חזונה של חברת EGGER, מציב אותה כמובילה בתחום המספקת ללקוחותיה פתרונות חדשניים ואיכותיים. על מנת לאפשר לקהל הלקוחות התאמה מושלמת של הפרקט לחלל ובשל מגוון האפשרויות העיצוביות הגדילה החברה לעשות, ובנתה אתר עם תוכנת הדמיה המאפשרת הצגת הפרקט בחדרים שונים. בין מוצריה של החברה, ניתן למצוא פרקט בטכנולוגיית +AQUA בעל שכבת הגנה פי 5 בהשוואה לפרקט רגיל, המתאים לחללים רטובים, כגון  חדר אמבטיה ומטבח. כמו כן לפרקטים שכבת הגנה למניעת החלקה, שכבת הגנה המונעת שחיקה, עמידה בפני שריטות ולחות, אינה דוהה, מפחיתה את עוצמת הרעש, והם קלים לניקוי. את הפרקטים ניתן למצוא בגדלים שוניםברוחבים ואורכים שונים, כך שהם מתאים לכל גודל של חלל ומאפשרים לכל אחד לקבל את המראה הייחודי לביתו.

carmellogoפרקט EGGER ניתן להשיג ברשת ‘כרמל פלור דיזיין’. למידע על הסניף הקרוב לביתך:

www.carmelfloor.co.il  |  03-9081929

רוצה לקבל תוכן איכותי היישר למייל שלך מדי שבוע?

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ובתור התחלה קבלו גישה לכתבה זו ולכל הכתבות באתר ל-24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

הנך מאשר/ת קבלת תוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה ודיוור פרסומי מאת אפוק טיימס ישראל בעמ. אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לשום גורם אחר, ולשלוח לך רק תוכן רלוונטי.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!