אז מה זה בעצם מופע תוכן?

epoch-9-main

בשנים האחרונות אנחנו רואים מגמה הולכת ומתחזקת של אירועים שסובבים סביב הרצאות, והטרנד הזה גם הביא את המרצים למעמד של כוכבי רוק ממש.

התרגלנו כבר לראות הרצאה של מרצים מובילים בהרצאות ארוכות ומעמיקות של שעה, אבל עם השנים, ועם הפרעות הקשב של הקהל, התחלנו לראות מגמה בה ההרצאות מתקצרות, והמרצים מתבקשים להעביר מסרים מדוייקים יותר בזמן קצר יותר.

באפוק טיימס החליטו לקחת את הקונספט הזה צעד אחד קדימה, ולבנות קונספט של ״מופע תוכן״.

מה זה מופע תוכן?  מארגני מופע התוכן Epoch 9 מסבירים שמדובר במופע אמנותי, כמו מופע מוסיקלי או תיאטרלי, רק שהתוכן בו הוא תוכן של הרצאות קצרות, קטעים קצרים של המרצים המובילים. במופע תוכן הקהל מקבל ארוחה דשנה ממגוון רב של מנות שף.

זאת הולכת להיות הזדמנות חסרת תקדים לחוויה מיוחדת, וזה יקרה ב-7 בספטמבר, במשכן לאמנויות הבמה. ״מופע תוכן״ הוא קונספט חדש המאפשר לקהל להרחיב דעת, לגלות עולמות תוכן שונים, רלוונטיים ובלתי צפויים.

מה שמיוחד במופע תוכןהוא שהמרצים נבחרים בקפידה, הם חייבים להיות לא רק בעלי תוכן מרתק אלא גם עם יכולת לעמוד על הבמה, להיות פרופרמר. בנוסף, כמו במופע אופרה, לכל סולן נבחר המסר החזק ביותר שעליו לעביר, והוא צריך לעשות זאת באופן המדוייק והעוצמתי ביותר.

נבחרו 9 מרצים מהטובים בארץ, עם 9 נושאים מעולמות תוכן שונים, כל אחד ידבר על נושא שונה ולכל אחד יש בדיוק 9 דקות כדי להעביר את המסר שלו באופן שהקהל לא ישכח.

Screen Shot 2016-08-11 at 6.29.21 PMהיזם ומשקיע ההייטק ינקי מרגלית, למשל, ידבר על ״המכונה האחרונה״. מהי המכונה האחרונה? היא תחליף את כל העובדים האנושיים, ולדעתו של מרגלית תשחרר את המין האנושי לחיים של שפע. איך זה הולך לעבוד? מי עושה את זה? ומתי זה יקרה? אלה חלק מהנושאים שמרגלית ידבר עליהם.

הסופר, הפילוסוף והמתמטיקאי ד״ר חיים שפירא הכין גם הוא עבור האירוע הרצאה מפתיעה ומרתקת. שפירא הולך לדבר על פליאה כדרך חיים.

ד״ר נועם פיינהולץ, חוקר ומרצה לתקשורת, הולך להעניק לקהל מתנה מיוחדת: הוא מספר שהוא לא צריך יותר מ-9 דקות על הבמה כדי לשנות את האופן שבו תספרו את הסיפור העסקי והאישי שלכם מעתה ואילך. אחרי ההרצאה אנשים פשוט ירצו לשמוע את הסיפור שלכם.

דר אורית וולף, פסנתרנית, מלחינה ואשת חדשנות, תדבר על איך להשאיר חותם. והיא לא רק תדבר על זה היא גם תשמיע לכם את זה דרך נגינה בפסנתר.

חוץ מהם ידברו גם השדרן והפרשן מערוץ הספורט נדב יעקובי, יו״ר דירקטוריון חברת החדשות של ערוץ 2 עו״ד תמי רווה, ועוד.

בואו לחוות אירוע בלתי נשכח.

הנחה מיוחדת לקוראי אתר אפוק טיימס לממהרים לרכוש כרטיס: 20 אחוז הנחה בהכנסת קוד קופון EPOCH – בתוקף עד ה-31 באוגוסט בלבד. שריינו את המקום שלכם עכשיו »» 

רוצה לקבל תוכן איכותי היישר למייל שלך מדי שבוע?

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ובתור התחלה קבלו גישה לכתבה זו ולכל הכתבות באתר ל-24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

הנך מאשר/ת קבלת תוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה ודיוור פרסומי מאת אפוק טיימס ישראל בעמ. אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לשום גורם אחר, ולשלוח לך רק תוכן רלוונטי.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!