לא הולכת במסלול

ראיון עם הדוגמנית לוקה שקד, שהחליטה ללכת בנתיב בלתי צפוי

תמונה: Elite Models Miami

״או לא! לא את העקבים! את הנעליים השטוחות! את לא רואה? הן לא מתאימות! צעקה עלי המעצבת. היה לה מבט זועם, כאילו שחטתי את תינוקה הקטן ונתתי לה לשתות את דמו.

״רציתי לשאול אותה מה הגורם לאושר הזה שלה ובאופן נואש התחשק לי לבדוק את האייפון שלי כדי לבדוק את מבזקי החדשות. האם היה זה שלום במזרח התיכון? האם הרעב באפריקה נעלם? האם משהו ממש טוב קרה? אבל לא. זה רק היה היא שהצליחה לשים אותי בתוך שמלה. עד עכשיו אני נזכרת בחיוך המדושן עונג הזה שלה ששחשף לא יותר מאשר בורות ונאיביות. התחלתי לצחוק וחזרתי לסט״.

כך הסבירה הדוגמנית לוקה שקד בבלוג שלה XPATGirls.com מדוע עזבה לפני ארבעה חודשים סופית את עולם הדוגמנות. בראיון לאפוק טיימס היא לא מבינה מה העניין הגדול.

״פשוט היה לי האומץ להגיד את זה. זה ההבדל. אני לא חושבת שסיפרתי סוד או חשפתי את האמת. זה מצד אחד הרגיז אותי, אבל מצד שני כל כך הצחיק אותי הקטע שבו אנשים לוקחים הכול ברצינות ועושים מזה דרמה כאילו זה חדר מיון. תמיד היה לחץ על הסט ודרמות וריבים.

״כמובן שלא כל העבודות בדוגמנות הן כך. אם הייתי סובלת כל הזמן בדוגמנות, לא הייתי ממשיכה בזה עשר שנים״.

צריך להיות חזק כדי לשרוד

שקד עשתה בחייה כמה החלטות אמיצות. לפני כתשע שנים, במהלך צילומי הפקת אופנה ברומניה, הכירה הדוגמנית המקומית לוקה פירנסקו את הפרסומאי הישראלי ספי שקד. סיפור האהבה החל בביקורים הדדיים ונחתם בהצעת נישואים רומנטית של שקד.

לוקה, ששינתה את שם משפחתה לשקד, החליטה לעלות ארצה בעקבות האהבה, נרשמה ללימודי עברית, ונחתה כאן קצת לפני מלחמת לבנון השנייה. לפני בחרה להפסיק לדגמן.

שקד מספרת שלקראת סוף הדוגמנות היא נדדה על קו ישראל אירופה וכל הזמן הייתה בין טיסות. אף שזו הייתה תקופה יפה – דווקא אז הביקורת העצמית שלה הייתה בשיאה. ״כשאת דוגמנית מעירים לך כל הזמן על המראה שלך ונדמה שלכולם יש מה להגיד כל הזמן. את צריכה להיות חזק מאוד כדי לשרוד בעולם הזה בלי ליפול בו״

רוצה לקבל תוכן איכותי היישר למייל שלך מדי שבוע?

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ובתור התחלה קבלו גישה לכתבה זו ולכל הכתבות באתר ל-24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

הנך מאשר/ת קבלת תוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה ודיוור פרסומי מאת אפוק טיימס ישראל בעמ. אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לשום גורם אחר, ולשלוח לך רק תוכן רלוונטי.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!