בחירות 2020 בארה”ב בורסת השמות משתוללת

דוויין "דה רוק" ג'ונסון. ירוץ לנשיאות? | תמונות: Mark Davis/Getty Images

דוויין “דה רוק” ג’ונסון. ירוץ לנשיאות? | תמונות: Mark Davis/Getty Images

דוויין ‘דה רוק’ ג’ונסון צריך לרוץ לנשיאות ארה”ב. באמת”, כותב בן מוסקוביץ’ במאמר באתר החדשות Quartz. “לפני כמה שנים, אף אחד לא ניחש שכוכב תכנית ריאליטי בטלוויזיה כמו דונלד טראמפ יכול להיהפך לשליט העולם החופשי. אז מדוע מתאבק מקצועי כמו דה רוק לא יכול? הוא איש עסקים מצליח שיודע כיצד לדבר להמונים. הוא ההתגלמות המילולית של ‘עבודה קשה’. הוא יודע כיצד לשאת ולתת. הוא נגיש אבל חזק (חזק מאוד)… הוא אהוב על ידי השמאל וגם על ידי הימין, והוא השחקן בעל השכר הגבוה בעולם שבכוחו להשיג משהו שאף מנהיג לא הצליח להשיג מזה עשורים: לבטל את הפילוג הפוליטי בארה”ב”

סקר שערכה בחודש מאי חברת הסקרים Public Policy Polling בחן מועמדים פוטנציאליים שונים בבחירות 2020 מול דונלד טראמפ. לפי הסקר, אם דה רוק יתחרה בטראמפ (כמועמד מטעם המפלגה הדמוקרטית), הוא עשוי לנצח עם 42 אחוז (לעומת 37 לטראמפ).Info-4-Portrait

דה רוק עצמו לא פוסל אפשרות לרוץ לנשיאות. בראיון למגזין GQ בחודש מאי הוא רמז שהוא חושב ברצינות על התמודדות לתפקיד נשיא ארה”ב. כשנשאל אם ירצה להתמודד על תפקיד נשיאות ארה”ב בעתיד, ענה דה רוק “אני חושב שזאת אפשרות אמיתית”.

“לפני שנה השאלה הזאת עלתה עוד ועוד, הייתה תחושה שזה רציני, וזה גרם לי לחזור הביתה ולומר לעצמי ‘תנו לי לחשוב על התשובה שלי מחדש כדי לתת תשובה שהיא אמיתית ומכבדת”.

דה רוק אינו הדמות הססגונית היחידה בבורסת השמות לקראת קמפיין הבחירות של 2020. אפשר למצוא שם גם את מארק צוקרברג, מישל אובמה, אופרה וינפרי, ניקי היילי וג’ורג’ קלוני.

רוצה לקבל תוכן איכותי היישר למייל שלך מדי שבוע?

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ובתור התחלה קבלו גישה לכתבה זו ולכל הכתבות באתר ל-24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

הנך מאשר/ת קבלת תוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה ודיוור פרסומי מאת אפוק טיימס ישראל בעמ. אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לשום גורם אחר, ולשלוח לך רק תוכן רלוונטי.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!