“אני אהיה ציירת גדולה”

ציור של מריה מגדלנה

ציור של מריה מגדלנה

בית המשפט קורא לסדר! מי יש לנו היום? ארצ’יו ג’נטילנסקי נגד אוגוסטינו טאסי בעוון אונס בתו הבכורה ארטמיזיה ג’נטילנסקי. סניורינה ג’נטילנסקי, את מוזמנת לעלות על דוכן העדים”.
“קדימה ארטמיזיה, זה בסדר”, עודד ארצ’יו את בתו.  “בואי תספרי לנו מה קרה בדיוק ביום שבו האמן אוגוסטינו טאסי לכאורה פגע בך”, אמר עורך הדין.

ארטמיזיה הסתכלה מסביבה על האולם מלא הגברים. היא התבוננה באביה והחלה לדבר. “הצייר אוגוסטינו טאסי היה חבר טוב של אבי, הם הכירו במהלך עבודה משותפת אצל האפיפיור. הוא היה כמו בן בית אצלנו. אבי תמיד נזהר מלהכניס אנשים לחיינו, מאז שאמי נפטרה… הוא מגונן עליי, אני עובדת איתו בסטודיו, מציירת לצדו. כשאבי ביקש מאוגוסטינו טאסי לתת לי שיעורים פרטיים הוא בטח בו לגמרי, וטאסי הפר את אמונו”.
“בסדר, בסדר, תספרי לנו על המקרה”, דחק עורך הדין.

“זה קרה בשעת אחה”צ, ביום אביבי לפני שנה. טאסי הגיע לביתנו, רק טוצ’יה הדיירת שלנו הייתה בבית ולמרות זאת, הוא החל לעקוב אחריי לכיוון החדרים. אף על פי שהבעתי פעמים מספר את התנגדותי הוא דחף אותי לחדר השינה ואנס אותי. זה היה נורא. זה כאב לי מאוד ובגלל שהוא סתם את פי לא יכולתי לצעוק.

רוצה לקבל תוכן איכותי היישר למייל שלך מדי שבוע?

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ובתור התחלה קבלו גישה לכתבה זו ולכל הכתבות באתר ל-24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

הנך מאשר/ת קבלת תוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה ודיוור פרסומי מאת אפוק טיימס ישראל בעמ. אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לשום גורם אחר, ולשלוח לך רק תוכן רלוונטי.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!