השראה: החתול האציל

אישה לקחה את החתול שלה לטיול, אך החתול יילל ומשך אותה למסלול שונה לגמרי. מה שקרה אח”כ זיכה אותו בתואר “סר”

בנדיט החתול

בנדיט החתול

חתולים נחשבים לחיית מחמד עצלנית. הם יותר עצמאים מכלבים, ואין צורך להעניק להם תשומת לב לעתים קרובות. רוב הזמן הם מעדיפים שלא יטרידו אותם. כל זה לא אומר שהם אינם מסוגלים למעשים יוצאי דופן כמו כלבים.

קחו למשל את בנדיט.

לפני כשנה, פראן סוויזי, תושבת קלבורן, טקסס, אימצה את בנדיט ממקלט לבעלי חיים. למרות שהחתול אהב להתבטל, היה לו תחביב שלמרבית החתולים אין – בנדיט אהב טיולים ליליים.

CBSDFW_Screenshot-4

CBSDFW_Screenshot-4

כל לילה, בנדיט היה מטייל באזור המגורים שבו סוויזי התגוררה. “הוא ממש התעקש על הטיולים האלו”, אמרה סוויזי לרשת סי-בי-אס. כל לילה החתול נעמד ליד דלת הכניסה עד שסוויזי הסכימה לתת לו לצאת לטיול שלו. בדרך כלל החתול היה יוצא לבדו, ולפעמים סוויזי הצטרפה אליו.

לילה אחד, כאשר בנדיט סיים את הטיול שלו, הייתה כבר שעה מאוחרת, וסוויזי וביתה מרילין התכוננו ללכת לישון. אך הפעם החתול לא רצה ללכת לישון. הוא רצה לצאת לטיול נוסף. סוויזי היססה אך הרשתה לחתול לצאת. בפעם הזאת בנדיט הלך לכיוון אחר.

סוויזי | תמונה:CBSDFW/Screenshot

סוויזי | תמונה:CBSDFW/Screenshot

“במקום ללכת מסביב לחצר הפנימית, כפי שבדרך כלל עשה, הוא צעד ישר קדימה”, סיפרה סוויזי ל”קלבורן טיימס רוויו”. זה נראה מוזר שבנדיט גם דרש טיול נוסף, וגם הלך במסלול שונה מהרגיל. גם היה נראה שבנדיט הלך לכיוון מאוד מסוים, וסוויזי החליטה לעקוב אחריו.

ברגע מסוים בנדיט נעצר והתחיל ליילל. ואז סוויזי הבחינה באישה שהייתה מוטלת על הארץ. שמה היה מרי בייקר. היא סוכרתית, ורמת הסוכר שלה ירדה כל כך נמוך עד שהיא התעלפה, בזמן שטיילה עם הכלב שלה.

“איך הוא יכול היה לשמוע אותה, אינני יודעת”, אמרה סוויזי. ידוע שלחתולים יש חושים מחודדים יותר מאשר לבני אדם, ובאותו רגע זה הציל חיים. בנדיט בעצם הוביל את סוויזי לאישה ששכבה מעולפת, הוא ידע שהיא נמצאת בסכנה. סוויזי הזעיקה מיד אמבולנס, ועזרה לבייקר לקום על רגליה. הן הלכו לבית של שכנים, שם היא התאוששה לאחר ששתתה מיץ תפוזים.

מרי בייקר | תמונה:CBSDFW/Screenshot

מרי בייקר | תמונה:CBSDFW/Screenshot

התקרית הייתה עלולה להסתיים אחרת לגמרי אלמלא החתול. מה שהיה עוד יותר מפתיע הוא שבנדיט והכלב של בייקר ראו זה את זה, אך לא הגיבו זה לזה. שניהם ידעו, ככל הנראה, שהאישה הייתה בסכנה. למרות שבמקרה אחר הם היו מתנפלים זה על זה, הפעם הם היו מנומסים ונחמדים, למען בריאותה של בייקר.

הסיפור על גבורתו של החתול התפשט בקהילה, כך שכעת קוראים לו “סר בנדיט”, ובצדק. “אני כל כך בת מזל”, אמרה בייקר לאחר המקרה. היא וסוויזי הפכו לחברות טובות. שתיהן כעת בודקות אחת אצל השנייה איך הן מרגישות, כדי שמקרה כזה לא יישנה. או שאולי גם בפעם הבאה בנדיט יייחלץ לעזרה. כן, עבור חיית מחמד הידועה בכך שאינה מעניקה יותר מדי חיבה, בנדיט ידע בדיוק מה הוא עושה.

רוצה לקבל תוכן איכותי היישר למייל שלך מדי שבוע?

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ובתור התחלה קבלו גישה לכתבה זו ולכל הכתבות באתר ל-24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

הנך מאשר/ת קבלת תוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה ודיוור פרסומי מאת אפוק טיימס ישראל בעמ. אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לשום גורם אחר, ולשלוח לך רק תוכן רלוונטי.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!