סוחר הסמים ששינה את חייו

בשנות ה-20 לחייו נאמר לו שיהיה פושע מקצועי ויבלה את חייו בכלא, אך הקריירה שלו כיום רחוקה מאוד מכך

תמונה: Maureen Martin/Kevin Corbett

תמונה: Maureen Martin/Kevin Corbett

כל העולם היה פתוח בפני סטנלי אנדריס לאחר שסיים תואר ראשון במקצועות ביולוגיה ומנהל עסקים. כך לפחות חשב. אך מיד לאחר טקס הסיום, הוא מצא את עצמו בבית המשפט כשמעליו מרחף איום של מאסר לכל החיים. זו הייתה הפעם השלישית שהוא נאשם בעברות של סחר בסמים.

התביעה ציירה פרופיל מרושע ולא מדויק של אנדריס. “התובעת אמרה שבגיל 20 אני כבר פושע מקצועי. היא קבעה שאין שום תקווה שאשתנה”, סיפר אנדריס לאפוק טיימס. בסופו של דבר הוא נשפט לעשר שנות מאסר בבית הסוהר של מדינת מיזורי, ארה”ב.

החונך שהיה לו בבית הסוהר שלח לו מאמרים מקצועיים, והוא התחיל ללמוד איך ההורמונים מווסתים את פעולות הגוף

אנדריס היה צעיר ונתון להשפעה, ומילותיה של התובעת נחקקו עמוק בליבו ובמחשבתו. “נכנסתי לבית הסוהר עם האמונה שאני פושע מקצועי. לא אהבתי את המילים האלו שהתובעת אמרה, אך האמנתי להן כי היא הייתה ‘סמכותית'”, הסביר אנדריס, “התמונה שהיא ציירה נראתה לי הגיונית”. הוא הפנים את המילים והאמין באמת שנגזר עליו להיכנס ולצאת מבית הסוהר במשך כל חייו.

מצא את ייעודו

בזמן שאנדריס היה כלוא, אביו חלה, ומסע בלהות התחיל. בהתחלה הרופאים קטעו לאביו את הבוהן. אחר כך את כף הרגל ואז את כל הרגל. ואז קטעו לו את הבוהן ברגל השנייה ואז את כף הרגל השנייה ואז את הרגל השנייה כולה. “זה היה ממש קשה לא להיות לצידו, והרגשתי אשם על מה שקרה, משום שהוא היה פחות או יותר בריא לפני שנאסרתי”, סיפר אנדריס. בהתחלה הוא לא הבין מדוע אביו היה צריך לעבור קטיעות רבות כל כך.

רוצה לקבל תוכן איכותי היישר למייל שלך מדי שבוע?

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ובתור התחלה קבלו גישה לכתבה זו ולכל הכתבות באתר ל-24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

הנך מאשר/ת קבלת תוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה ודיוור פרסומי מאת אפוק טיימס ישראל בעמ. אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לשום גורם אחר, ולשלוח לך רק תוכן רלוונטי.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!