קראו לו “מפסידן”, הוא הוכיח אחרת

סיפורו של ילד שהביס סרטן עצמות אלים והחליט לכרות את רגלו

תמונה: Dan Bastian

תמונה: Dan Bastian

לא קל לנו לתאר לעצמנו מהו מאבק במחלת הסרטן, במיוחד אצל ילדים. דן בסטיאן מהעיר פוקיפסי במדינת ניו יורק, הוא בן למשפחה בת תשעה ילדים. בגיל הנעורים הוא היה אתלט. הוא היה אצן וגם שיחק כדורסל וכדורגל. אבל, במהלך חופשת החורף חש בסטיאן כאב עז בברכו הימנית. אביו, שהוא רופא שיניים, הפנה אותו לחבר רדיולוג לצילום רנטגן. הרופאים גילו בעצם הירך הימנית שלו גידול שכרסם כמעט את כל העצם.

בסטיאן נלקח מיד לבית החולים כדי לעשות ביופסיה. הדיאגנוזה קבעה שיש לו סרטן עצמות אלים. אונקולוגים בבית החולים אמרו לבסטיאן בן ה-15 שנותרו לו שישה חודשים לחיות. “הייתי בהלם מוחלט. לא יכולתי לדמיין את זה לעצמי. הייתי פעיל מאוד, ספורטאי ושחקן, עשיתי כל מה שרציתי ואז הם אמרו לי שכל זה הולך להיגמר. לא האמנתי שזה קורה לי, נכנסתי לסוג של שיתוק פנימי”, סיפר בסטיאן לאפוק טיימס.

בסטיאן עבר שנה של כימותרפיה. הוא היה הרוס ומיואש. “ישבתי כל היום עם הראש למטה, והרגשתי שחיי נגמרו. רק חיכיתי. ראיתי ילדים מתים מסביבי. היו מגלגלים אותם החוצה מחדרי בית החולים וזהו זה”, נזכר בסטיאן. אבל אמו לא הסכימה לקבל את המצב. לבסוף היא צעקה עליו ואמרה לו שהוא ישרוד. היא אמרה שהיא לא רוצה יותר לראות אותו עם הראש נפול למטה, שעליו לחייך ולהיות נחוש. בשביל בסטיאן זו הייתה נקודת מפנה. זה היה אתגר עבורו: להביס את המחלה.

כוחה של משפחה

רוצה לקבל תוכן איכותי היישר למייל שלך מדי שבוע?

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ובתור התחלה קבלו גישה לכתבה זו ולכל הכתבות באתר ל-24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

הנך מאשר/ת קבלת תוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה ודיוור פרסומי מאת אפוק טיימס ישראל בעמ. אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לשום גורם אחר, ולשלוח לך רק תוכן רלוונטי.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!