בתי הפיות הזעירים ביער בקנזס

מי בונה אותם? הסיפור המסתורי על יער הגחליליות

תמונה: צילום מסך מתוך ערוץ יוטוב של Great Big Story

תמונה: צילום מסך מתוך ערוץ יוטוב של Great Big Story

אחד הבילויים החביבים על תושבי אוברלנד פארק במדינת קנזס, ארה”ב, הוא טיולים ושוטטות בשבילי היער הסמוך. יום אחד הם הופתעו לגלות דלתות זעירות על גזעי עצים עבותים. הדלתות היו מעט חבויות, לא ממש על העצים שעל אם הדרך, אבל מי שגילה אותן, לא יכול היה שלא ליפול בקסמן. הן היו צבעוניות, מרובעות או עגולות ומעוטרות בציורים שובי לב.

מעל לכל דלת הייתה כתובת. למשל: “פונדק העץ החלול 12” ולצדה מסר של עידוד ותקווה כמו “נדיבות מתחילה בלב שלי”, או “אתה שייך לכאן”. כאשר המטיילים ביער פתחו את הדלתות, הם נדהמו לראות בתוך גזעי העצים חלל מרווח שהתמלא ברהיטים זעירים. ארונות, מיטות, שידה ועליה בקבוקי תמרוקים, שולחנות וכסאות, ואפילו קנקן תה מהביל והכול בזעיר אנפין. נראה היה כאילו קהילה שלמה של גמדים עברה להתגורר ביער.

תמונה: צילום מסך מתוך ערוץ יוטוב של Great Big Story

תמונה: צילום מסך מתוך ערוץ יוטוב של Great Big Story

תושבי אוברלנד פארק הבחינו שמדי פעם נוספו עוד ועוד פריטים לבתים. כך, יום אחד, ליד אחד הבתים, הופיע מתחם זעיר של טקס חתונה עם חופה, שורות של ספסלים לאורחים ושטיח ארוך עבור החתן והכלה. באחד הבתים אפשר היה אפילו להשאיר הודעות או בקשות. לכן התושבים התחילו להשאיר הודעות ומתנות זעירות. למרבה הפתעתם, הם קיבלו תשובות מאותם יצורים מסתוריים.

היער הקסום הזה שמכונה “יער הגחליליות”, הפך לתעלומה שבהמשך נפרשה גם בסרט קצר בשם The Gnomist (“הגמד”), וזכתה לחשיפה ברשת החדשות ABC.

אבל מה באמת קרה שם? מי הם היצורים הזעירים והמסתוריים ביער? זה התברר בהמשך. בינתיים תושבי העיר הרגישו שהם שותפים להרפתקה קסומה. “מגורים בפרברי העיר יכולים לגרום לבדידות גדולה”, סיפרה אחת התושבות בעיר, “אבל כאשר החלו לפתע להופיע התוספות הקטנות היפהפיות האלה ביער ואנשים נעשו סקרנים, נוצרה קהילה”. אנשים החלו לשוחח אלו עם אלו, לשמוע, לספר וליצור קשרים. “אני האדם האחרון שמאמין בסיפורי פיות”, אמר תושב אחר, “ואפילו אני חושב שזה מגניב לעשות דבר כזה”.

תמונה: צילום מסך מתוך ערוץ יוטוב של Great Big Story

תמונה: צילום מסך מתוך ערוץ יוטוב של Great Big Story

אחת הילדות שנהנתה לחקור את הבתים הזעירים, כאשר טיילה ביער עם הוריה, הייתה אייבי פישר בת השבע. לאייבי הייתה אחות קטנה בשם אלי שנפטרה בגיל שלוש מסרטן. קלי, אמן של אייבי ואלי החליטה להשאיר הודעה לגמדים. “לזיכרה של אלי”, היא כתבה בפתק, הוסיפה את תאריך הלידה והפטירה של אלי, ובסוף חתמה “אוהבים אותך ינשופית קטנה”, כי לאלי היה חיבור מיוחד לינשופים וחיבה גדולה אליהם.

רוצה לקבל תוכן איכותי היישר למייל שלך מדי שבוע?

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ובתור התחלה קבלו גישה לכתבה זו ולכל הכתבות באתר ל-24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

הנך מאשר/ת קבלת תוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה ודיוור פרסומי מאת אפוק טיימס ישראל בעמ. אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לשום גורם אחר, ולשלוח לך רק תוכן רלוונטי.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!