כוחות העל של הילד עם המוח השבור

הוא נחבל פעמיים בראשו ונכשל בכל מה שניסה לעשות, עד שגילה את “כוחות העל” שלו

תמונה: Jerod Harris/Getty Images for PTTOW

ג ‘ים קוויק, כיום מאמן מוח מבוקש בחברות כמו “נייק” ו”זאפוס”, התחיל את חייו במצב מאתגר. בגיל חמש, בעודו מטפס על כיסא כדי להציץ מבעד לחלון ולראות רכב מכבי אש, קוויק מעד ונפל על ראשו, ישר על הרדיאטור הסמוך. הוא איבד הכרה והתעורר בבית החולים. הוריו סיפרו לו בהמשך על המראה הנורא שלו, שוכב על הרצפה ומסביב לראשו בריכת דם.

אחרי התקרית הפך קוויק לילד שקט, מופנם ובעיקר איטי בחשיבה. הוא לא הצליח לקרוא, לא להתרכז, ולא להבין גם כשמוריו היו חוזרים על דבריהם פעם אחר פעם. נחרט בזיכרונו הרגע שבו אחת המורות בבית הספר הצביעה עליו ואמרה למבוגר אחר שעמד לצידה: “זה הילד עם המוח השבור”.

בלילות, מתחת לשמיכה, הוא נהג להסתכל עם פנס בחוברות הקומיקס שלו, ולאט לאט, לימד את עצמו לקרוא מחדש. זה לקח לו שלוש שנים וחצי

המבוגרים לא ידעו איך לעזור לקוויק להחזיר לעצמו את יכולותיו, אבל למרבה המזל, כך הוא מספר בווידיאו באתר שלו, בלילות, מתחת לשמיכה, הוא נהג להסתכל עם פנס בחוברות הקומיקס שלו, ולאט לאט, לימד את עצמו לקרוא מחדש. זה לקח לו שלוש שנים וחצי. החוברות האהובות עליו היו מסדרת “אקס-מן”, המספרת על גיבורי על בעלי כוחות על טבעיים. עמוק בליבו קוויק היה משוכנע שלמרות הכול, גם לו יש כוחות כאלה. עוד הוא מספר שבילה בילדותו ימים שלמים בחיפוש אחר בית הספר של ילדי האקס-מן, שעל פי חוברות הקומיקס היה ממוקם בשכונת מגוריו שבאחד מפרברי ניו יורק.

רוצה לקבל תוכן איכותי היישר למייל שלך מדי שבוע?

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ובתור התחלה קבלו גישה לכתבה זו ולכל הכתבות באתר ל-24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

הנך מאשר/ת קבלת תוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה ודיוור פרסומי מאת אפוק טיימס ישראל בעמ. אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לשום גורם אחר, ולשלוח לך רק תוכן רלוונטי.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!