הירושימה של היתושים

חוקרים הצליחו להכחיד אוכלוסייה באמצעות מניפולציות גנטיות שמפיצות את עצמן

ביצעת עריכה גנטית? הטכנולוגיה החדשה של “מנועים גנטיים” תאפשר להפיץ את העריכה לכלל האוכלוסיה | תמונה: Cristina Aldehuela/AFP/Getty Images

הם היו 450 במספרם וחיו להם יחד, בקהילה המבודדת שלהם. המזון היה בשפע, כך שלא היו להם הרבה דאגות. כשהגיעו 150 החברים החדשים, ההתרגשות הייתה גדולה ואלו נקלטו בשמחה בקהילה.

אבל אז התחיל לקרות דבר מוזר – אט אט נולדו בקרבם עוד ועוד עקרות. בהתחלה נולדו רק מעט כאלו, אך מדור לדור מספרן הלך וגדל, ויחד איתן הקהילה כולה הלכה והצטמצמה.

מתברר שהצרה הזו הגיעה עם המצטרפים החדשים. אף אחד לא חשד שהם מוטנטים. הרי הם נראו והתנהגו ממש כמו כולם. בעקבות המוטציה שנשאו בקרבם, תהליכי ההתפתחות המינית של הבנות כשלו, ואילו הבנים, גם אלו שנשאו את המוטציה, גדלו והתפתחו ללא פגע.

כך, כעבור שמונה דורות המוטציה התפשטה בכל רחבי הקהילה עד שלא נשארו בה אימהות פוטנציאליות בכלל. בשלב הזה, המעטים שעוד שרדו מהקהילה כבר הזדקנו להם בבדידות, חשוכי ילדים, מלבד אחד שהצליח להימלט לקהילה רחוקה וחדשה.

רוצה לקבל תוכן איכותי היישר למייל שלך מדי שבוע?

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ובתור התחלה קבלו גישה לכתבה זו ולכל הכתבות באתר ל-24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

הנך מאשר/ת קבלת תוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה ודיוור פרסומי מאת אפוק טיימס ישראל בעמ. אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לשום גורם אחר, ולשלוח לך רק תוכן רלוונטי.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!