טראמפ שחרר את הקראקן

המהלך לחשיפת השערורייה הפוליטית הגדולה ביותר שידעה ארה”ב יצא לדרך

תמונה: Mandel Ngan/AFP/Getty Images

לפני חודשיים בדיוק חשפנו כיצד מרבית כלי התקשורת בארץ ובעולם שיקרו לכם, כאשר במשך שנתיים ארוכות התעקשו לקדם נרטיב שלפיו נשיא ארה”ב או צוותו קשרו קשר עם רוסיה. עיתונאים בניו יורק טיימס ובוושינגטון פוסט אף זכו בפרסי פוליצר על סיקור הקנוניה שלא הייתה. באפריל 2018 הם קיבלו את הפרס היוקרתי בעקבות סדרת מאמרים בנושא. סקופים שהראו את הקשרים האפשריים בין טראמפ לרוסיה.

מה שכתבנו קרה: ב-23 במאי הודיע טראמפ כי הורה לתובע הכללי להסיר את הסיווג הביטחוני מעל מידע או מודיעין הקשור במעקבים שהופעלו נגד הקמפיין שלו לנשיאות

עוד כתבתי (בגיליון אפריל) שטראמפ צפוי לסובב את הגלגל ולהפוך את פרשת “רוסיה-גייט” לפרשת “ספיי-גייט” – שתחשוף כיצד ברק אובמה, הילארי קלינטון ושירותי הביון ריגלו אחריו וזממו להפילו. “אז מה הלאה? נשיא ארה”ב, דונלד טראמפ, צריך להחליט מתי להסיר את הסיווג הביטחוני ולשחרר לציבור את מסמכי FISA המסווגים – אותה פרוצדורה שאפשרה לאף-בי-איי ולאנשים בממשל אובמה לרגל אחרי צוותו (על סמך המידע המפוקפק שתפרה הילארי). שחרור המסמכים יחשוף את האנשים שביקשו לרגל אחרי הקמפיין של טראמפ ואולי את שולחיהם”.

וכך בדיוק קרה. ב-23 במאי הודיע טראמפ כי הורה לתובע הכללי וויליאם בר להסיר את הסיווג הביטחוני מעל מידע או מודיעין הקשור במעקבים שהופעלו נגד הקמפיין שלו לנשיאות ב-2016. “זה יסייע להבטיח שכל האמריקנים ילמדו את האמת על האירועים שקרו, ועל הפעולות שנעשו”, כתב בטוויטר.

רוצה לקבל תוכן איכותי היישר למייל שלך מדי שבוע?

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ובתור התחלה קבלו גישה לכתבה זו ולכל הכתבות באתר ל-24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

הנך מאשר/ת קבלת תוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה ודיוור פרסומי מאת אפוק טיימס ישראל בעמ. אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לשום גורם אחר, ולשלוח לך רק תוכן רלוונטי.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!