“לעתים קרובות אני נכנסת למסעדה ולא יודעת מי שם אוהב אותנו, מי לא, ומי קנה את הסיפור שאנחנו אנשים נוראיים. אני מנסה להתעלם מזה, אבל זה נמצא במודעות שלי כל הזמן”

לארה טראמפ, כלתו של נשיא ארה”ב ובכירה בקמפיין שלו, מספרת בריאיון איך זה להיות “טראמפ” בעידן הפייק ניוז, החקירות והבחירות הקרובות ב-2020

לארה ובעלה אריק טראמפ | תמונה: Win McNamee/Getty Images

למרות תוצאות חקירתו של התובע המיוחד רוברט מולר שקבעו כי לא הייתה קנוניה בין טראמפ או הקמפיין שלו לבין רוסיה, ואף על פי שהתובע הכללי וויליאם בר אמר שטראמפ לא שיבש הליכי חקירה, כל מיני חקירות נמשכות נגד הנשיא. ולאחרונה הנשיא אף יצא מפגישה לאחר שהואשם בטיוח. איך את מסבירה את זה?

להערכתי ברור למרבית הציבור מה קורה כאן. המדינה שלנו נאלצה לעבור את חקירת מולר במשך קצת יותר משנתיים. כולנו בקמפיין ובמשפחה שלנו ידענו שלא הייתה קנוניה עם רוסיה. הרעיון הזה נראה לנו בהתחלה מופרך ממש והתפלאנו שאנשים מתייחסים אליו.

כידוע, הדוח של מולר מראה שלא הייתה שום קנוניה, לכן מצער לראות איך הדמוקרטים מתנהלים כרגע. הם עדיין מתוסכלים מכך שהוא נבחר. הם עדיין כועסים על שהילארי קלינטון לא ניצחה את הבחירות ב-2016. אני חושבת שהם גם יודעים שאין להם סיכוי להביס את הנשיא בבחירות 2020. אז מה האופציות שלהם? – לחקור אותו, לומר שעומדים להדיח אותו, לפגוע בכל האנשים סביבו במטרה להסיח את דעתו ולמנוע ממנו לעשות מעשים חיוביים למען המדינה.

ראה מה הנשיא הזה הצליח לעשות בזמן קצר, וזאת למרות החקירה בת השנתיים, ולמרות העיתונאים העושים כל שביכולתם לדחוף לכיוון הפוך מהכיוון של הנשיא ואף לפעול נגד העם האמריקני.

הם פועלים נגד העם האמריקני?

כן. כשאתה מסתכל למשל על בעיית ההגירה הבלתי חוקית בגבולנו הדרומי – הנושא הוצג בצורה אנטי-אמריקנית בכלי התקשורת המרכזיים שלנו. ממשל אובמה התחיל במדיניות הפרדת המשפחות בגבול, אבל לפתע זה הפך ל”דונלד טראמפ כולא ילדים”. זה מגוחך. הכול התחיל בממשל אובמה אבל בזמנו לאף אחד לא היה אכפת.

רוצה לקבל תוכן איכותי היישר למייל שלך מדי שבוע?

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ובתור התחלה קבלו גישה לכתבה זו ולכל הכתבות באתר ל-24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

הנך מאשר/ת קבלת תוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה ודיוור פרסומי מאת אפוק טיימס ישראל בעמ. אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לשום גורם אחר, ולשלוח לך רק תוכן רלוונטי.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!