הלוואה לכל מטרה – מתי כדאי לקחת?

ההתנהלות הכלכלית היום יומית הקשה שכוללת יוקר מחיה גבוה וגורמת ללא מעט אנשים להיות במינוס מביאה אותנו למצב בו אנו נאלצים לקחת הלוואה. הלוואה לכל מטרה עוזרת לנו לקבל סכום כסף שאנו רוצים על מנת שנוכל לשפץ את בית, לעצב את הבית, לסגור את המינוס, לצאת לטיול שחלמנו עליו הרבה זמן ואפילו לרכוש מכונית חדשה.

תמונה: depositphotos

מתי כדאי לקחת הלוואה לכל מטרה?

הלוואה לכל מטרה מומלצת כאשר ישנו מצב שבו אנו זקוקים באופן בהול לכסף ואין לנו ממי ללוות. ישנם מצבים שבהם נהיה חייבים לקחת הלוואה על מנת שנוכל להמשיך את חיינו השגרתיים. מצבים אלה כוללים:

תשלום מינוס

אם אנו נמצאים במינוס גבוהה ושום דבר לא עוזר לסגור אותו חוץ מהלוואה, כדאי לשקול לקחת הלוואה במקום להמשיך ולשלם ריבית גבוהה על המינוס.

באמצעות הלוואה לכל מטרה נוכל לסגור את המינוס ולהמשיך בחיינו השגרתיים ללא כל דאגה.

טיפולים רפואיים

טיפולים רפואיים דורשים לא מעט כסף שלא תמיד יש בידנו. באמצעות הלוואה נוכל לגייס את הכסף עבור טיפולי השיניים או טיפולים רפואיים אשר יוחזרו באמצעות פריסת תשלומים נוחה מבלי לדחות או לוותר עליהם.

שיפוץ הבית – הלוואה יכולה לעזור לנו לשפץ או לעצב את הבית. באמצעות שיפוץ הבית נוכל לקבל בית שכיף לגור פה וכן במידה ונרצה למכור אותו בעתיד נוכל לקבל יותר כסף על ההשקעה שביצענו בבית.

רכישת רכב

באמצעות הלוואה ניתן לרכוש את רכב חלומותיכם שישמש אתכם לאורך שנים רבות ויאפשר לכם להתנייד בקלות רבה ממקום למקום. בטרם לקיחת ההלוואה הימנעו מקניית רכב יקר מדי שאינכם יכולים לממן באופן עצמאי, כמו כן אל תשכחו שאתם אמורים להחזיר את ההלוואה תוך פרק זמן מסוים כולל ריביות.

אירוע משפחתי

ישנם לא מעט בתים אשר אינם יכולים לממן אירוע משפחתי, הלוואה מהבנק או מחברה חוץ בנקאית עשויה לעזור להם מאוד בעת מימון האירוע ועם הכסף שמתקבל מהאירוע ניתן יהיה להחזירו בהתאם תנאי ההחזר של ההלוואה.

לימודים

הלוואה למטרת לימודים תוריד מכם אבן מהלבן וכך תוכלו להתמקד בלימודים ולא לחשוב איך לממן אותם.

מתי עדיף לא לקחת הלוואה לכל מטרה?

ישנם מצבים בהם נוותר על לקיחת הלוואה. מצבים אלה כוללים:

מימון מותרות שאין באפשרותכם לממן- מימון מותרות כמו מוני לקאנטרי, חופשות לחו”ל או בארץ וקניות שונות עלולים לגרום לכם למצב בו לא תעמדו בהחזרי ההלוואה שלקחתם. במקרים אלה רצוי לבדוק את ההוצאות שלכם ואף לקצץ בהם כמה שאפשר או להתייעץ עם איש מקצוע שיעזור לכם לקצץ יותר ולצאת מהמינוס.

קניות בתשלומים

אם אתם קונים בתשלומים כדי שתדעו שאתם מחויבים בריבית ומשלמים סכום גבוה יותר מאשר ערך המוצר עצמו שרכשתם. לכן לקיחת הלוואה תגרום לכם לבזבז יותר בתשלומים ולהגדיל את הריבית שגם ככה יש לכם.

מה חשוב לשים לב בעת לקיחת הלוואה לכל מטרה?

בעת לקיחת הלוואה חשוב לוודא את גובה הריבית שעלינו לשלם לאורך כל תקופת ההלוואה והחזרה. ככל שהריבית שאתם משלמים תהיה נמוכה כך ההחזר החודשי שלכם יהיה נמוך ותוכלו לעמוד בו.

מעבר לכך, חשוב שתקופת ההחזר תהיה עד לחמש שנים ובתנאים גמישים, והכי בטרם ההלוואה חשבו עם עצמכם אם אתם יכולים לעמוד בתנאי החזר ההלוואה מדי חודש מבלי לפגר בתשלומי ההחזר ולשלם ריבית נוספת עליהם. אם תקפידו לבדוק פרמטרים אלה ולהיות מודעים למצבכם הכלכלי תוכלו למנוע מצבים בהם לא תוכלו לעמוד בתנאי ההלוואה.

רוצה לקבל תוכן איכותי היישר למייל שלך מדי שבוע?

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ובתור התחלה קבלו גישה לכתבה זו ולכל הכתבות באתר ל-24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

הנך מאשר/ת קבלת תוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה ודיוור פרסומי מאת אפוק טיימס ישראל בעמ. אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לשום גורם אחר, ולשלוח לך רק תוכן רלוונטי.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!