“אני משמש כמטרה מספר אחת של המשטר הקוריאני”

הוא כונה על ידי המשטר הצפון קוריאני “הדיפלומט הטוב והמבריק ביותר”, ניהל את הקשרים הכלכליים והפוליטיים בין צפון קוריאה ואנגליה ואפילו ליווה את אחיו של קים ג’ונג און למופע של אריק קלפטון. אבל מאז שערק הוא הפך למטרה מספר אחת של הדיקטטורה. ריאיון מיוחד עם תֵאה יוֹנג-הוֹ על חופש, קומוניזם והחיים במעמד הגבוה בצפון קוריאה

תֵאה יוֹנג-הו | Samira Bouaou/The Epoch Times

בשנת 2015 נשלחה סדרה של מיילים מוצפנים מצפון קוריאה לשגרירות שלה בלונדון. המיילים הסודיים הכילו שורת הוראות סדורות לרגל ביקורו באנגליה של אורח מיוחד מהאצולה הצפון קוריאנית: קים ג’ונג צ’ול – נגן גיטרה נלהב ואחיו הבכור של דיקטטור צפון קוריאה, קים ג’ונג און.

מי שקיבל את המיילים היה תאה יונג-הו, הדיפלומט השני בדרגתו בשגרירות צפון קוריאה בלונדון. ההוראות קבעו כי עליו לרכוש שישה כרטיסים למופע של אריק קלפטון שנערך בהיכל בעיר, להזמין שתי סוויטות במלון יוקרה ומקומות במסעדות נחשבות. לאחר שנחת האח התלווה אליו תאה לביקורו בלונדון שכלל, בין היתר, מהלומות על דלתה של חנות מוסיקה מפורסמת שהאח דרש שיפתחו עבורו בשעת לילה מאוחרת.

רוצה לקבל תוכן איכותי היישר למייל שלך מדי שבוע?

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ובתור התחלה קבלו גישה לכתבה זו ולכל הכתבות באתר ל-24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

הנך מאשר/ת קבלת תוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה ודיוור פרסומי מאת אפוק טיימס ישראל בעמ. אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לשום גורם אחר, ולשלוח לך רק תוכן רלוונטי.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!