ראיון עם היועצת הרוחנית של הנשיא טראמפ

מיוחד: פאולה ווייט-קיין – אשת הרוח של נשיא ארה”ב – מספרת על עולם הרוח של האיש החזק בעולם ועל קשריה עימו

הכומרה פאולה ווייט-קיין נושאת תפילה בטקס השבעתו של דונלד טראמפ לנשיא ה-45 של ארצות הברית, ב-7 בינואר 2017, בוושינגטון | תמונה: Alex Wong/Getty Images

כשדונלד טראמפ עמד בחזית הקפיטול והושבע לנשיא ה-45 של ארה”ב, עמדה לצדו דמות שאינה מוכרת לקהל הישראלי, ועד לאחרונה גם לא למרבית הקהל האמריקני. היא עלתה לבמה, התקרבה למיקרופון ונשאה תפילה בפני אלפי צופים מושבעים. שמה פאולה ווייט-קיין. היא אשת דת, ומלווה את טראמפ מתחילת דרכו הפוליטית. מאז שהחליט להתמודד על תפקיד נשיא ארה”ב ב-2015; שעה שעלה לנאום במהלך קמפיין הבחירות בפני עשרות אלפי אוהדים באורלנדו; וכשהתלבט מאוחר יותר האם להעביר את שגרירות ארה”ב לירושלים – היא עמדה שם תמיד, “לוחשת באוזנו”.

סיפור הידידות של ווייט-קיין וטראמפ התחיל ב-2001. איל ההון הניו יורקי צפה בערוץ טלוויזיה נוצרי, כשתוכניתה של ווייט-קיין עלתה לשידור. טראמפ, שהתלהב מדרשותיה של הכּומְרָה, החליט לצלצל אליה. ווייט-קיין מספרת שבמהלך שיחתם הראשונה ידע טראמפ לצטט בעל פה שלוש מהדרשות. כשביקרה בניו יורק כדי להעביר שיעורים על הברית החדשה לקבוצת הבייסבול “ניו יורק יאנקיז”, ניצל טראמפ את ההזדמנות והזמין אותה לפגישה במשרדו. משם התגלגלו העניינים הלאה – היא פגשה את משפחתו, את הצוות שליווה אותו והתקרבה אליהם.

מאז שהחליט לרוץ לנשיאות, אמונתו של טראמפ היא נושא אפור שאיש אינו באמת מבין, אולי מלבד משפחתו הקרובה ו-ווייט-קיין עצמה. ערכיו זוכים לא פעם לקיתונות של לעג ובוז בתקשורת, במיוחד מאז שפורסמה הקלטת שבה התרברב כיצד תפס נשים באיבריהן האינטימיים. בריאיון מיוחד לאפוק טיימס ווייט-קיין מדברת על אמונתו של הנשיא ועל מהות עבודתה וקשריה איתו, ומדגישה: “זאת משימה שקיבלתי מאלוהים”.

“מנדט השמים”

רוצה לקבל תוכן איכותי היישר למייל שלך מדי שבוע?

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ובתור התחלה קבלו גישה לכתבה זו ולכל הכתבות באתר ל-24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

הנך מאשר/ת קבלת תוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה ודיוור פרסומי מאת אפוק טיימס ישראל בעמ. אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לשום גורם אחר, ולשלוח לך רק תוכן רלוונטי.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!