משה צוק מוביל את ענף השיש

זה לא משנה היכן אתם קוראים את הכתבה, אם תביטו סביבכם ותמצאו מוצרי שיש כלשהם, החל מחיפויים וריצופים, דרך מדרגות ועד למשטחי עבודה, סביר להניח שהם הגיעו ממקור אחד –חברת “צוק מוצרי שיש בע”מ”, אימפריה, שמספקת לכל הקבלנים ואנשי המקצוע במדינת ישראל ללא יוצאים מן הכלל, מוצרי שיש ואבן טבעית

ZukMarble.com

כשהמפעל המשפחתי הוקם על ידי יהושע צוק בתחילת שנות ה-80 הוא התמחה ביצור ובשיווק שיש למטבחים, אך לימים, בנו, משה צוק, איש עסקים ויזם, נכנס לעסק, והצליח להגדילו ולהפוך אותו לבינלאומי, הרבה לפני ששינינו את הרגלי הצריכה שלנו ועברנו לרכוש הכל דרך החנויות האינטרנטיות והרכישות המקוונות.

בזמן שהעסקים סביבו שאפו להתקיים והצליחו לעשות זאת בהתבססם על הקהל המקומי בלבד, משה צוק, אז בחור בן 20 הבין, שמדינת ישראל היא חצי סיכה על מפת העולם, אבל את מוצרי השיש, דורשים בעולם כולו, מה שהניע אותו לפתח פעילות ייצוא, ובמקביל לפתוח עסקים נוספים ברחבי העולם.

תוך מספר שנים צוק מוצרי שיש הפכה לקבוצה גלובלית בעלת מגוון גדול של מוצרי שיש, שאת קו המוצרים שהיא מייבאת ניתן לראות גם ברחבי אירופה, וארצות הברית. החברה נמצאת בגידול מתמיד, עם כוח קניה גדול מול ספקיה.

תחת קבוצת צוק פועלות כיום 4 חברות שונות:

צוק מוצרי שיש בע”מ“, שנחשבת לחברה המובילה בישראל לייבוא ושיווק של אריחי שיש, גרניט, ואבן טבעית, מאז שנת 1980. כל סוגי האבנים משווקים על ידי החברה כאריחים, המשמשים לריצוף ולחיפוי קירות פנים וחוץ, במסגרת פרויקטים במגזר העסקי, המסחרי והפרטי.

אופק ביצוע“, שהיא החברה המובילה בישראל לייבוא, שיווק והרכבת מדרגות משיש, גרניט, ומאבן טבעית.

ZukMarble.com

Zuk China, הממוקמת בסין, ומתמחה ברכש מקומי, ובייצוא מוצרי שיש לארה”ב ולאירופה. משה בחר לפתוח עסק נוסף דווקא בסין, מאחר וזיהה את הפוטנציאל שטמון במעצמה הכלכלית, ורצה לנצל את כוח הקנייה שקיים במזרח הרחוק.

Claret, שפועלת באיטליה, ומייצאת גם היא מוצרי שיש לרחבי העולם. החברה פותחה בעקבות שאיפתו של משה צוק להטביע חותם גם באירופה, מה שהתברר כצעד עסקי חכם ומוצלח עבורו.

אי אפשר להתעלם מהעובדה, שמאחורי צוק מוצרי שיש עומד יזם עם ראש גדול, שחושב בצורה רחבה ולא שמרנית. משה צוק, שתמיד מחפש הזדמנויות להתרחב ולהשקיע, מקדיש את זמנו כיום ליזמים צעירים, ומקדם פרויקטים מיוחדים כמשקיע וכשותף. הוא מאמין שהצלחה נובעת מכוח רצון, חריצות ושקדנות, ובוחר לחבור כשותף רק ליזמים עם רעיון מבריק ותשוקה לעשייה, שמהווה מראות עיניו המרכיב החשוב ביותר בכל עסק ומיזם.

רוצה לקבל תוכן איכותי היישר למייל שלך מדי שבוע?

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ובתור התחלה קבלו גישה לכתבה זו ולכל הכתבות באתר ל-24 שעות.

נא להכניס שם פרטי

נא להכניס שם משפחה

נא להכניס דואר אלקטרוני תקין

נא להכניס מספר טלפון תקין

הנך מאשר/ת קבלת תוכן מרחיב דעת ומעורר מחשבה ודיוור פרסומי מאת אפוק טיימס ישראל בעמ. אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לשום גורם אחר, ולשלוח לך רק תוכן רלוונטי.

התחברות למנויים רשומים

תודה! שלחנו לכם את סיסמת הכניסה לדואר האלקטרוני. המשך קריאה נעימה!